Nový Spin 1 od Aceru spája flexibilitu s elegantným dizajnom

Nový Spin 1 od Aceru spája flexibilitu s elegantným dizajnom

 

Tenký, ľahký a štýlový: Spin 1 je skvelou voľbou pre každého, kto chce byť kreatívny na cestách.

Spoločnosť Acer prestavila najnovšiu verziu svojho obľúbeného konvertibilného notebooku Spin 1. Vďaka elegantnému celokovovému telu je toto zariadenie s Windows 10 ľahké, ľahko prenosné a okrem toho podporuje funkciu Windows Ink prostredníctvom aktívneho pera Acer Active Stylus pre kreatívnych používateľov na cestách.

Môže sa pochváliť tenkým telom (14mm), hmotnosťou len 1,25kg a je osadený procesorom Intel Pentium alebo Celeron, 4GB pamäti DDR3L a 32GB, 64GB alebo 128GB eMMC úložiskom. Jeho ostrý 11,6" FullHD dotykový displej s technológiou IPS zobrazuje živé farby pri pri pozorovacom uhle až 178°. Osemhodinová výdrž na batérii používateľom umožňuje pracovať, hrať, zdieľať a kresliť po celý deň v štyroch univerzálnych režimoch - notebook, displej, tablet a stan.

Spin 1 kombinuje vynikajúci hardvér s inovatívnymi funkciami pre skutočne špičkové používateľské zážitky. Všetky modely sú vybavené Precision Touchpadom s podporou gest vo Windows 10, ktoré používateľom umožní vďaka presnému sledovaniu prstov a pohybov pracovať rýchlejšie a plynulejšie. Aby pomohol aj s riešením zložitejších projektov, je Spin 1 plne pripravený k práci s perom Acer Active Stylus.

Vďaka rýchlej a spoľahlivej 802.11ac Wi-Fi s technológiou 2x2 MIMO je Spin 1 schopný poskytnúť vysokú rýchlosť pripojenia. Zariadenie sa taktiež môže pochváliť technológiou Acer BluelightShield, ktorá napomáha znižovať namáhanie očí pri dlhodobom sledovaní obrazovky.

Po oboch stranách zariadenia sú umiestnené reproduktory s technológiou Acer TrueHarmony. Pri zmene režimu sa audio kanály automaticky prehodia, aby bola zaistená optimálna kvalita zvuku v akomkoľvek režime. Samozrejmosťou je aj prítomnosť HD webkamery pre videohovory. K ďalším možnostiam pripojenia patrí rozhranie Bluetooth 4.0, jeden port USB 3.1, jeden 2.0, jeden HDMI a čítačka kariet microSD (SDXC).

Acer Spin 1 bude k dispozícii v júli za cenu 399€.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk