Svetový rekord 5500 MHz na DDR4 pokorený na doske značke MSI

Svetový rekord 5500 MHz na DDR4 pokorený na doske značke MSI

 

Pred rokom overclocker Toppc prekonal hranicu DDR4 5 GHz na pamätiach G.SKILL a základnej doske MSI Z170 GAMING PRO AC. Dnes, o rok neskôr, ako prvý dosiahol na DDR4 rýchlosti 5,5 GHz pri chladení kvapalným dusíkom s použitím novej matičnej dosky MSI X299 GAMING PRO CARBON AC.

Vďaka tomuto svetovému rekordu spoločnosť MSI potvrdzuje svoju dominantnú pozíciu vo výkone základných dosiek pre X299 pomocou jedinečnej a patentovanej technológie MSI DDR4 Boost. Model MSI X299 GAMING PRO CARBON AC neznamená výhodu iba pre hráčov. Výborne se hodí na modding a overclocking. Taktiež je dokonale prispôsobená na hranie najnáročnejších hier.


X299 GAMING PRO CARBON AC

Základná doska X299 GAMING PRO CARBON AC je prvá na svete s plne vymeniteľnými krytmi chladiča a príslušenstva X-Mount, ktoré podporuje 3D tlač a modding. V kombinácii s najnovšími generáciami LED MYSTIC LIGHT RGB je snom každého modera!

Viac informácií o DDR4 World Record nájdete na tomto odkaze.

Jednoducho aktivujte funkciu one-second Game boost a zvýšte výkon manuálneho pretaktovania. S dvoma M.2 Shieldy pre rýchle PCI-Express SSD získate maximálny výkon. S Turbo M.2 a Turbo U.2 pripojte niektorú z najnovších generácií SSD diskov s NVMe a užívajte si neskutočne rýchly prenos dát. S neobmedzenými možnosťami prizpôsobenia a s exkluzívnymi hernými funkciami je GAMING PRO CARBON pripravená prekvapiť v každom hernom štýle.

Zdroj: tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk