SteelSeries uvádza špeciálnu Dota 2 edíciu headsetu Arctis 5

SteelSeries uvádza špeciálnu Dota 2 edíciu headsetu Arctis 5

 

SteelSeries uvádza na trh Arctis 5 Dota 2 Edition. Oficiálne licencovaný herný headset pre hru Dota 2 je výsledkom spolupráce so spoločnosťou Valve. Limitovaná edícia slúchadiel je postavená na základe čiernej verzie headsetu Arctis 5 a je ozvláštnená flexibilnou čelenkou v typickej červenej farbe s logom Dota 2. Unikátne sú náušníky, ktoré získali svoju jedinečnosť vďaka uznávanému komunitnému predstaviteľmi menom "Chroneco", resp. jeho artworku zloženému z charakterov hry Dota 2.

SteelSeries Arctis 5 Dota 2 Edition ctí vysoké štandardy klasického prevedenia. Medzi hlavné prednosti patrí pohodlné prevedenie flexibilnej čelenky a náušníkov zo špeciálnej "Airwave" tkaniny, ktorá udržiava uši v suchu a chlade. Headset disponuje veľmi kvalitným ClearCast mikrofónom, technológiou DTS Headphone: X 7.1 a RGB podsvietením vrátane funkcie PrismSync dostupnej cez dodávaný softvér SteelSeries Engine.

SteelSeries Arctis 5 DotA 2 Edition je celosvetovo dostupná v rámci predobjednávky výhradne na https://valvestore.welovefine.com/ za 129,99 dolárov.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk