Acer predstavuje konvertibilný prenosný notebook Nitro 5 Spin pre príležitostné hranie

Acer predstavuje konvertibilný prenosný notebook Nitro 5 Spin pre príležitostné hranie

 

Jeho flexibilná konštrukcia, výkonné komponenty, dotykové ovládanie a obľúbené herné funkcie z neho robia ideálnu voľbu pre rôzne hry a herné scenáre.

Hráči môžu napríklad používať Nitro 5 Spin v režime displej k tomu, aby boli k akcii bližšie, aby bola osobnejšia, k vytváraniu interaktívnych a podmanivejších živých herných streamov na platforme Mixer a to rovno z hernej lišty vo Windows 10. Elegantná ľahká konštrukcia a až desaťhodinová výdrž na batériu z neho robí ideálnu voľbu pre hranie moderných hier, ako je DotA 2, Overwatch, League of Legends. Jeho celohliníkové telo má čierny kartáčovaný povrch, červené akcenty a je vybavené základnými hernými technológiami, ktoré najviac ocenia príležitostní hráči. Patria k nim výkonné procesory a grafika, skvelý zvuk, stabilná konektivita a skvelý displej.

Vybavený pre bitky kdekoľvek, kedykoľvek

Zariadenie Nitro 5 Spin vybavené procesorom až Intel Core i7 ôsmej generácie, grafikou NVIDIA GeForce GTX 1050 a bleskovo rýchlou grafickou pamäťou GDDR5 VRAM poskytuje výkon potrebný pre príležitostné hranie kedykoľvek a kdekoľvek. PCIe SSD s kapacitou až 512 GB zaručuje rýchly štart a systémovú odozvu. Aj vďaka 15,6" IPS displeju, podsvietenej klávesnici a skvelému audio systému skladajúceho sa z dvoch reproduktorov a jedného subwoofera, je tento konvertibilný notebook ideálnou platformou pre mobilnú prácu na počítači a zábavu na cestách.

Aby bolo zaistené bezproblémové hranie, optimalizuje u Nitro 5 Spin všesmerová anténa ExoAmp od spoločnosti Acer smer príjmu a vysielania, aby zabezpečila stabilný bezdrôtový signál bez ohľadu na otočenie zariadenia a na to, či je anténa umiestnená pod kovovým krytom notebooku. Nechýba ani bezdrôtová technológia MU-MIMO (Multi-User Multi-Input Multi-Output) pre až trikrát rýchlejšie sťahovanie, plynulejšie streamovanie a lepšie zážitky zo surfovania oproti iným 802.11ac zariadeniam v prostredí, kde sa nachádza viac užívateľov. Siete MU-MIMO slúžia súčasne viacerým zariadeniam namiesto jednej.

Vynikajúci obraz a úchvatný zvuk

Špičkové a realistické farby ožívajú na 15,6" Full HD IPS displeji Nitro 5 Spin aj vďaka širokým pozorovacím uhlom ideálnym pre hranie hier, sledovanie videí alebo prezeranie fotiek. Displej je tiež vybavený patentovanou technológiou Acer Color Intelligence , ktorá poskytuje brilantnejší a živší obraz pri nižšej procesorovej záťaži. Dynamicky upravuje gamu a sýtosť v reálnom čase, optimalizuje farby, jas a sýtosť obrazu bez orezávanie a presýteniu. Nechýba ani technológia Acer BluelightShield, ktorá môže pomôcť znížiť mieru vyžarovania modrého svetla, ktoré spôsobuje namáhanie očí.

Žiadna herná zostava sa nezaobíde bez skvelého zvuku, preto je Nitro 5 Spin vybavený dvoma prednými reproduktormi a jedným subwooferom. A vďaka technológiám Dolby Audio Premium, Acer TrueHarmony a Acer Smart Amplifier poskytuje tento notebook pre príležitostné hranie čistý, hlasný a bohatý zvuk. Tieto audio technológie jemne vylaďujú a zlepšujú frekvenčnú rovnováhu, čím prehlbujú vplyv filmov, hier a hudby prostredníctvom lepších basov a multidimenzionálneho zvuku. Od zachytenia zvukov na bojisku do každého detailu vo filmovom soundtracku - inteligentný ekvalizér dynamicky upravuje zvuk pre čo najlepšie zážitky. Okrem toho sa zvuk aj obraz automaticky otočí v závislosti na orientáciu obrazovky. To zaisťuje, že nebudú reproduktory nikdy zablokované a zvuk aj obraz bude vždy správne orientovaný k divákovi, bez ohľadu na smer natočenia displeja.

Rychlejšie a bezpečnejšie prihlasovanie s Windows Hello

Nitro 5 Spin poskytuje dodatočnú úroveň zabezpečenia a pohodlia tým, že využíva vstavané hardvérové ​​zabezpečenie v procesore Intel Core 8. generácie a súčasne je vybavený čítačkou odtlačkov prstov. Tá napomáha rýchlo a bezpečne overiť totožnosť vlastníka prostredníctvom Windows Hello, a to jeho prihlásením jednoduchým dotykom prstu.

Cena a dostupnosť

Acer Nitro 5 Spin bude v oblasti EMEA k dispozícii v októbri za ceny od 1,199 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk