Multi-room reproduktor Creative Omni debutuje na výstave IFA 2017

Multi-room reproduktor Creative Omni debutuje na výstave IFA 2017

 

Uži si hudbu zo streamovacích služieb prostredníctvom viacerých reproduktorov Omni rozmiestnených po celom dome cez Wi-Fi a ovládaj ich pomocou mobilnej aplikácie Sound Blaster InterConnect.

Spoločnosť Creative dnes zahájila svoju celosvetovú premiéru prenosných Wi-Fi reproduktorov so svojím prvým reproduktorom Creative Omni na výstave IFA 2017.

Multi-Room reproduktor do viacerých miestností

Ako to naznačuje jeho názov (Omni je latinská predpona znamenajúca “všetko” alebo “každý”), užívatelia môžu zapojiť viacero reproduktorov Creative Omni po celom svojom dome a užiť si bezdrôtovú hudbu cez Wi-Fi. Reproduktor funguje s aplikáciou Sound Blaster InterConnect, ktorá umožňuje užívateľom spravovať streamovanie zvuku zo smartfónu alebo tabletu na jeden alebo viac reproduktorov súčasne.

Prístup k miliónom skladieb

Reproduktor Creative Omni podporuje širokú škálu populárnych streamovacích služieb vrátane Spotify Connect, ktoré umožňujú prístup k miliónom skladieb a ovládanie hudby bez problémov na smartfónoch a tabletoch. Používatelia môžu tiež počúvať tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc, ktoré sú k dispozícii v službe iHeartRadio – podporované v Creative Omni reproduktore.

Možností vychutnať si hudbu kdekoľvek s viacerými reproduktormi aj doma je s Creative Omni vzrušujúce. Vďaka technológii Wi-Fi a stálemu prístupu k internetu majú užívatelia prístup k miliónom skladieb od poskytovateľov služieb, ako sú Spotify a iHeartRadio, a môžu si užiť kvalitné prehrávanie zvuku z kvalitného prenosného reproduktora. Creative Omni tiež poskytuje používateľom veľkú mieru flexibility v tom, ako počúvajú svoju hudbu. Vďaka aplikácii InterConnect sa viacerí používatelia inteligentných zariadení môžu rozhodnúť, že nasmerujú svoj hudobný stream na niekoľko Omni reproduktorov rozmiestnených v domácnosti alebo vysielajú svoju hudbu na všetky reproduktory súčasne, čo je skvelé pri večeri alebo len na jemné prehrávanie hudby po celom dome.

Low Long Chye, generálny riaditeľ spoločnosti Creative

Pokiaľ ide o zvukový výkon, Creative Omni prináša impozantný miestnosť vyplňujúci zvuk s dvoma vlastnými vyladenými 1.5” neodymiovými meničmi plus dvomi vstavanými pasívnymi radiátormi, ktoré dodávajú prekvapivo hlboké basy. Tieto štyri meniče reproduktora ponúkajú plný zvuk napriek svojej kompaktnej veľkosti. Reproduktor umožňuje dve možnosti umiestnenia: vertikálne pre priamy zvuk alebo horizontálne pre širšie stereo.

Bluetooth a odolnosť voči striekajúcej vode pre hudbu v pohybe

Reproduktor podporuje Bluetooth pripojenie pre ultra prenositeľnosť a odolnosť voči striekajúcej vode s krytím IPX4, ak by sa používatelia rozhodli použiť reproduktor Creative Omni na cestách. Creative Omni sa dodáva v čiernom alebo v bielom farebnom prevedení.

Creative Omni bude dotupný na webe Creative.com od konca októbra 2017 s cenovkou 129,99€.

Technické špecifikácie
Rozmery 71,1 x 200,8 x 68,5mm
Meniče 2x 1,5" neodymiové meniče, 2x pasívne radiátory
Konektivita Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.2, Aux-In, MicroSD karta
Výdrž batérie 8 hodín (Bluetooth)
Softvér Aplikácia Sound Blaster InterConnect (iOS, Android)
Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk