Cooler Master predstavuje počítačovú skriňu MasterCase H500P

Cooler Master predstavuje počítačovú skriňu MasterCase H500P

Cooler Master uvádza na trh novú, veľmi očakávanú počítačovú skriňu MasterCase H500P.

Kvalitné prúdenie vzduchu a RGB podsvietenie

Futuristický vzhľad MasterCase H500P so špeciálne upravenými mrežovými lištami na priechodoch bol inšpirovaný bývalou sériou počítačových skríň "AirFlow". Monumentálny dojem dopĺňajú dva 200mm podsvietené ventilátory, ktoré možno umiestniť na prednú alebo vrchnú stranu. Do skrine možno pritom umiestniť až 360mm ventilátory a užívateľom je tak k dispozícii dostatočný priestor pre väčší radiátor vodného chladenia.

Jasný pohľad do zostavy

Bočnice zo svetlo sivého tónovaného tvrdeného skla a predný a vrchný plastový panel umožňujú jasný pohľad na komponenty a dokresľujú elegantný vzhľad skrine. Cooler Master MasterCase H500P ponúka prispôsobiteľný box na napájací zdroj, kryt výrezu CPU a odnímateľný krycí panel pre vedenie káblov.

Možnosť vystavenia grafickej karty

Dva PCI sloty na zadnej strane umožňujú vertikálnu montáž grafickej karty bez nutnosti použitia dodatočného držiaka. Nutnosťou je však použitie špeciálneho kábla, ktorý je predávaný samostatne.

Cooler Master MasterCase H500P bude v predaji od konca októbra za odporúčanú koncovú cenu 4200 Kč s DPH v Českej republike a 149,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Cooler Master, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk