ADATA uvádza klávesnicu XPG INFAREX K10 a myš M20

ADATA uvádza klávesnicu XPG INFAREX K10 a myš M20

 

ADATA predstavilo dva nové modely herného príslušenstva, klávesnicu XPG INFAREX K10 a myš M20. Klávesnica K10 ponúkne deväť módov LED podsvietenia, podporu technológie anti-ghosting pre istejšie stisnutie a ergonomické tlačidlá. Myš M20 sa vyznačuje odolnými spínačmi OMRON, možnosťou prepínania medzi piatimi rozlíšeniami DPI a samozrejme RGB podsvietením.

Herná myš XPG INFAREX M20

Vďaka spínačom OMRON ponúka myš INFAREX M20 hráčom tu správnu presnosť, kedykoľvek potrebujú zasiahnuť cieľ. Okrem toho sú testované až na 20 miliónov zopnutí, čo dáva myške dostatočnú životnosť aj pri intenzívnom hernom nasadení. Stisnutím jediného tlačidla môžu hráči prepínať citlivosť myši v piatich krokoch medzi 400 DPI do 5 000 DPI podľa toho, čo si herná situácia práve žiada. Myš M20 je okrem toho vybavená aj RGB efektom dýchania v logu XPG, rolovacím kolieskom a bočnými designovými pruhmi. Ergonomický tvar spríjemní aj tie najdlhšie herné seansy. Celé ovládanie myšky je pohodlné, pohyby plynulé a jednoduché.

Herná klávesnica XPG INFAREX K10

Nová dimenzia herného zážitku prinesie klávesnica XPG K10 vďaka deviatim uchvacujúcim efektom podsvietenia. Hráči si môžu vybrať vzor blikania, ktorý najviac sedí k práve spustenej hre. Na výber majú z nasledujúcich efektov: plávajúce svetlo, dýchanie, blikanie siedmimi farbami, prepínané statické svetlo, šesťfarebné dýchanie, červenobiele dýchanie, červenobiele blikanie, biele osvetlenie a biele dýchanie. Okrem štýlových efektov má K10 tiež mnoho funkcií, ktoré spravia z hry ešte väčšiu zábavu. Napríklad 26 kláves podporuje technológiu anti-ghosting, takže nedostatočné či chybné stisnutie sa stanú minulosťou. To ušetrí hráčom nervové zrútenie, nakoľko nie je nič horšie pre hráčov, než chybne stisnutá klávesa uprostred napínavej bitky. Všetky tlačidlá sú navyše ergonomicky zaoblené, takže ich stisk je presnejší a pre prsty komfortnejší. O pohodlie sa starajú tiež vyhradené klávesy Media Keys slúžiace k rýchlemu nastaveniu hudby, zvuku a ďalších efektov bez toho, aby človek musel opustiť hru a otvoriť akékoľvek nastavenia.

Zdroj: Adata

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk