Nová strihová karta AVerMedia Live Gamer MINI

Nová strihová karta AVerMedia Live Gamer MINI

AVerMedia uvádza na trh Live Gamer MINI. Nástupca najpredávanejšej karty Live Gamer Portable Lite ponúka Full HD rozlíšenie pri 60 snímkach za sekundu.

Live Gamer MINI disponuje technológiou plug and play pre vysielanie a nahrávanie obsahu prostredníctvom USB 2.0 bez nutnosti inštalácie ovládačov. V kombinácii s novo navrhnutým AVerMedia Stream Engine softvérom pre podporu aplikácií tretích strán je schopná pracovať s nulovým využitím procesora.

Strihová karta spolupracuje so streamovacími aplikáciami tretích strán, ako sú Streamlabs, OBS a Xsplit. AVerMedia Stream Engine poskytuje užívateľom prostredie pre nahrávanie originálneho herného obsahu bez ďalšieho zaťaženia procesora, zatiaľ čo môžu aj naďalej vysielať s webkamerou a grafikou tak, ako sú zvyknutí. Pre tvorcov vyžadujúcich vysielanie na viacerých platformách zároveň, napr. na YouTube, Twitch či Facebook a iných, je k dispozícii AVerMedia softvér RECentral s možnosťou nastavenia rozlíšenia a dátového toku zvlášť pre jednotlivé sociálne siete a to v rámci jedného počítača.

AVerMedia Live Gamer MINI je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 3350 Kč s DPH v Českej republike a 129,90 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Acermedia

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk