Spoločnosť TP Vision prináša najnovšie produkty značky Philips

Spoločnosť TP Vision prináša najnovšie produkty značky Philips

 

Bez ohľadu na to, aký obsah si chcú spotrebitelia v roku 2023 vychutnať – či už ide o filmy, šport alebo hry – spoločnosť TP Vision im ponúka najlepší zážitok vďaka širokému sortimentu Philips Ambilight TV v nových prémiových OLED televízoroch, MiniLED modeloch série „The Xtra“, LED televízoroch „The One“ a tiež zákazníkmi obľúbených slúchadlách.

OLED+908 – Žiarivá vlaková loď

OLED+908, ktorý bude k dispozícii na jeseň 2023 vo veľkostiach 55", 65" a 77", je vybavený najnovším panelom META OLED s dodatočným výkonom procesora P5 AI 7. generácie, integrovaným zvukovým systémom Bowers & Wilkins a trojstranným systémom Next Gen Ambilight, ktoré spoločne prinášajú jedinečne pohlcujúci a mimoriadne kvalitný zážitok zo sledovania.

Nový panel META OLED využíva vrstvu Micro Lens Array a algoritmus META na zvýšenie jasu, ktorý ponúka potenciálny maximálny svetelný výkon 2100 nitov, čo predstavuje nárast o 70 %, a zároveň aj širší pozorovací uhol a zlepšenie energetickej účinnosti.

Procesor P5 AI 7. generácie ponúka vylepšenú verziu V2 Ambient Intelligence, ktorá naďalej umožňuje nastavenie jasu, gama a farebnej odozvy obrazovky v reálnom čase, aby sa zaručil optimálny výkon prispôsobený okolitým svetelným podmienkam.

Verzia V2 funkcie Ambient Intelligence využíva nový svetelný senzor XYZ, ktorý teraz dokáže merať teplotu farieb svetla v sledovanej miestnosti, takže biely bod obrazu na obrazovke teraz presne zodpovedá odtieňu okolitého osvetlenia miestnosti v reálnom čase.

Vylepšená funkcia Super Resolution ponúka aj výnimočnú ostrosť okrajov a zároveň vytvára bohaté detaily v hlavnej časti rozšíreného obrazu.

Kvalita zvuku zodpovedá výnimočnej kvalite PQ vďaka zvukovému systému Bowers & Wilkins 3.1 s výkonom 80 W a so šiestimi vpredu umiestnenými reproduktormi, ktoré mieria priamo na poslucháča v špeciálnom usporiadaní ľavý, stredový, pravý (LCR), čo poskytuje mimoriadne širokú zvukovú scénu s krištáľovo čistými dialógmi. Hlboké a presné basy zabezpečuje veľký, vzadu namontovaný subwoofer, ktorý je podporovaný štyrmi pasívnymi žiaričmi.

Tak ako všetky Ambilight televízory OLED v roku 2023, aj OLED+908 bude vybavený novým operačným systémom Google TV, ktorý je vylepšenou a sofistikovanejšou verziou existujúceho prostredia Android TV s intuitívnejším rozhraním a domovskou obrazovkou. Okrem iného kladie väčší dôraz na personalizovaný obsah a odporúčania na mieru.

Google TV sa v Ambilight TV 2023 pripája k novému, intuitívnejšiemu používateľskému rozhraniu, ktoré ponúka jednoduchší prístup ku kľúčovým nastaveniam a funkciám a zároveň poskytuje menej prekrytia obrazu na obrazovke ponukou.

Minimalistický dizajn OLED+908 má mimoriadne tenký tmavý kovový rámik, ktorý je zladený s tmavou textíliou Kvadrat Audiomix na reproduktoroch a s novým kovovým stojanom s čiernym leskom. OLED+908 prvýkrát predstavuje aj diaľkový ovládač s viacerými novinkami: batériou dobíjateľnou cez USB-C, novou klávesovou skratkou „123“ na zapnutie a vypnutie podsvietenia a snímačom pohybu, ktorý rozpozná, kedy bol diaľkový ovládač zdvihnutý a aktivuje podsvietenie.

OLED808 – Vylepšenie najobdivovanejšieho OLED modelu

Séria OLED808 rozširuje ponuku Ambilight TV o novú veľkosť obrazovky prostredníctvom prvého 42" modelu OLED, ktorý sa pridáva k existujúcim veľkostiam obrazoviek 48", 55", 65" a 77".

Séria OLED808 prináša výkon nového procesora P5 AI 7. generácie s funkciami Ambient Intelligence V2 a novým rozlíšením Super. Novinkou sú panely OLED_EX s vysokým výkonom 1000 nitov pre 55" a väčšie veľkosti obrazoviek, ktoré zaručujú vynikajúcu kvalitu obrazu.

OLED808 (ako aj všetky televízory OLED série z roku 2023) ponúkajú pokročilý herný výkon, sú vylepšené o kompatibilitu Dolby Vision 4K 120 Hz s HDMI 2.1 e-Arc, podporu VRR pre 4K od 40 Hz do 120 Hz pri plnej šírke pásma 48Gbps (444, 12 bitov), FreeSync Premium a kompatibilitu G-SYNC plus režimy Auto Game a Auto-Low-Latency.

Hlavnou prednosťou tejto série je aj naďalej vynikajúca kvalita zvuku, ktorú má na svedomí integrovaný zvukový systém 2.1 s výkonom 70 W - 50 W pre 42" s presnejším digitálnym krížením, ktoré presne riadi distribúciu do dvojpásmového ľavého a pravého reproduktora a špeciálneho trojprstencového zadného basového reproduktora, ktorý je podporovaný štyrmi pasívnymi žiaričmi.

Obrazovka OLED808 je vybavená tenučkým, takmer neviditeľným rámom. Tmavý kovový rám vo vonkajšej časti umožňuje bezproblémové prepojenie so sofistikovanejším a výkonnejším trojstranným systémom Next Gen Ambilight so zvýšenou presnosťou a detailnosťou farieb, vďaka čomu vytvára maximálne pohlcujúci zážitok zo sledovania.

Väčšina verzií OLED808 je vybavená elegantným centrálnym kovovým stojanom EVO v matnom chrómovom prevedení. Jedinou výnimkou je 77" model, ktorý využíva nové kovové ploché odsadené nožičky s rovnakým matným kovovým dizajnom.

O jednoduchší a personalizovanejší používateľský zážitok sa takisto postará operačný systém Google TV a nové používateľské rozhranie.

Séria „The Xtra“ sprístupňuje výkon MiniLED

Prvým modelom novej série „The Xtra“ je MiniLED televízor 9308, ktorý bude uvedený na trh v 3. štvrťroku vo veľkostiach 55" a 65" a naďalej ponúka skvelý pomer ceny a výkonu.

Model 9308, ktorý je o triedu nižšie ako OLED modely Ambilight TV, stále ponúka výnimočný obrazový a zvukový výkon vďaka procesoru P5 7. generácie a začleneniu špičkového 120 Hz panelu s 98 % DCI WCG, ktorý prináša pôsobivý svetelný výkon 1000 nitov, a 64 W 2.1 zvukového systému Bowers & Wilkins Frontal Sound System.

Jedinečne pohlcujúci zážitok zo sledovania vytvára trojstranná funkcia Ambilight, pričom diváci si môžu vychutnať aj zdokonalený zážitok operačného systému Smart TV, ktorý vyvinula spoločnosť TP Vision.

Prémiový európsky dizajn série dotvára mimoriadne úzky kovový rám v tmavom antracitovom vyhotovení. Tenký čierny lesklý pás v spodnej časti obrazovky ladí s povrchovou úpravou stojana s otvoreným rámom. Dizajnovo je k nemu doladená tmavá textília Kvadrat Audiomix, ktorou sú potiahnuté reproduktory.

Model 9008, ďalšia MiniLED novinka série The Xtra, bude uvedený na trh taktiež vo verziách 55", 65” a 75" s procesorom P5 7. generácie, so 120 Hz a 1000-nitovým panelom, výkonným 40W 2.0 zvukovým systémom a antracitovo šedými odsadenými nožičkami.

The One – ten pravý televízor žiari aj naďalej

Mimoriadne úspešná Performance séria The One je naďalej neoddeliteľnou súčasťou samostatnej kategórie Philips Ambilight TV a v 2. štvrťroku 2023 bude inovovaná o dva nové LED modely 8808 a 8508, ktorá budú vybavené procesorom P5 7. generácie.

Televízory „The One“ naďalej ponúkajú podobnú úroveň výkonu, európskeho dizajnu a kvality vrátane kľúčových funkcií ako prémiovejšie modely, ale za mimoriadne konkurencieschopnú cenu strednej triedy.

Model 8808 ponúkne veľkosti obrazovky 43", 50", 55", 65", 75" a 85", zatiaľ čo model 8508 bude k dispozícii vo verziách 43", 50", 55" a 65".

Vysokokvalitné panely WCG sa nachádzajú v oboch modeloch, 120 Hz v prípade 8808 a 60 Hz v prípade 8508.

60 Hz panel modelu 8508 je tiež vybavený technológiami DLG a HRS, ktoré poskytujú 4K 120 Hz obraz s podobnou plynulosťou pohybu a ostrosťou ako natívny 120 Hz panel.

Oba modely sú vybavené trojstrannou funkciou Ambilight a novým operačným systémom Google TV, navyše aj s intuitívnejším používateľským rozhraním.

V oboch modeloch sa jednoznačne prejavuje to najlepšie z európskeho dizajnu.

Model 8808 s uhlopriečkami 43" a 65" má minimalistický antracitovo-sivý rám s vyšúchaným efektom na spodnom okraji obrazovky, pričom otočný stojan EVO je tiež vyhotovený v antracitovo-sivej farbe.

Verzie 8808 s uhlopriečkou 75" a 85" sú vybavené kovovými antracitovo-sivými brúsenými okrúhlymi nožičkami.

Séria 8508 má úzky antracitovo-sivý rám s brúseným efektom na spodnej strane obrazovky a výškovo nastaviteľný antracitový kovový stojan v kombinácii so sivými odsadenými nožičkami.

Užívať si ten najkvalitnejší zvuk aj pri pohybe

Spoločnosť TP Vision rozšíri ponuku slúchadiel Philips z radu Go Sports o dva nové modely strednej triedy. Dvojica noviniek využíva osvedčené technológie známe zo série GO slúchadiel, ktoré prinášajú potešenie z aktívneho životného štýlu a športových tréningov vďaka kombinácii pohodlia pri nosení, odolnosti, vodotesnosti a skvelého zvuku na cestách.

Model A5508 sú nové bezdrôtové slúchadlá do ucha s True Wireless Stereo a s 8 mm budičmi, ktoré sú potiahnuté grafénom s nízkym skreslením. Ten zaručuje skvelú kvalitu zvuku. Model A5608 zas využíva najnovšiu technológiu otvoreného ucha, ktorá vedie zvuk cez lícne kosti a prináša používateľom skvelý zvuk s dávkou bezpečia navyše, keďže kontinuálne počujú zvuk z okolia. Bezpečnosť zvyšuje model A5608 aj vďaka zabudovanému zadnému bežeckému LED svetlu v páse na krku.

Modely A5508 a A5608 využívajú najnovšiu a mimoriadne spoľahlivú technológiu Bluetooth 5.3 s kodekom LC3, ktorá ponúka vynikajúci zvuk a energetickú účinnosť, rovnako ako viacbodové pripojenie.

Obe slúchadlá majú vynikajúcu výdrž batérie a rýchly čas nabíjania. Model A5508 ponúka 7 hodín prehrávania so zapnutým ANC a ďalších 21 hodín z nabíjacieho puzdra. Ďalšiu hodinu prehrávania získate už po piatich minútach nabíjania. Model A5608 ponúka 6 hodín prehrávania, pričom ďalšia hodina prehrávania je k dispozícii po 15 minútach nabíjania.

Model A5508 je vybavený hybridným systémom aktívneho potláčania hluku (ANC) so zabudovanou funkciou redukcie hluku vetra. Čistá kvalita hovoru je na oboch slúchadlách dostupná aj vďaka systému dvoch mikrofónov s automatickým doladením prostredníctvom umelej inteligencie.

Slúchadlá A5508 a A5608, ktoré sú skvelo vhodné na aktívny život vonku, by mali ponúknuť dlhodobý pôžitok vďaka odolnosti voči potu a vode IPX5.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk