Spoločnosť Acer predstavila svoj prvý ekologický Wi-Fi 6E Mesh router

Spoločnosť Acer predstavila svoj prvý ekologický Wi-Fi 6E Mesh router

 

Spoločnosť Acer včera predstavila sieťový router Acer Connect Vero W6m, svoj prvý ekologický router Wi-Fi 6E, ktorý vo svojom šasi využíva recyklované materiály (PCR) a je vybavený úsporným režimom na efektívne využívanie energie. Router je poháňaný štvorjadrovým procesorom s taktom 2 GHz a obsahuje súbor vylepšených funkcií pre pripojenie, pokrytie a zabezpečenie, vrátane možnosti trojpásmového pripojenia Wi-Fi 6E AXE7800.

 

Sme nadšení, že môžeme rozšíriť portfólio sieťových zariadení Acer o mesh router Acer Connect Vero W6m Wi-Fi 6E, ktorý je vybavený podporou trojpásmového pripojenia Wi-Fi 6E a poskytuje rýchle a bezpečné pripojenie s rozsiahlym pokrytím siete v akejkoľvek domácnosti alebo kancelárii, tento výkonný router je tiež najnovším prírastkom do nášho rastúceho radu ekologických produktov Vero, ktorý stelesňuje záväzok spoločnosti Acer plniť svoju zodpovednosť za životné prostredie a pomáhať minimalizovať uhlíkovú stopu.

Wayne Ma, generálny riaditeľ, IoB, spoločnosť Acer Inc.

Rýchle a bezproblémové Wi-Fi 6E pripojenie

Acer Connect Vero W6m, prvý ekologický router spoločnosti Acer, je vybavený pripojením Wi-Fi 6E a spĺňa bezpečnostné normy stanovené smernicou Európskej komisie o rádiových zariadeniach. Zariadenie je podporuje priepustnosť Wi-Fi 6E Triband (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) AXE7800 a poskytuje rýchlosť až 7,8 Gb/s, čo zaisťuje rýchle a stabilné pripojenie k internetu pri online pripojení. Tento Wi-Fi 6E router je možné tiež spárovať až so 4 jednotkami a vyznačuje sa pôsobivým dosahom siete až 465 m2 pri systéme dual mesh a až 930 m2 pri systéme quad mesh, čo pomáha eliminovať mŕtve miesta vo väčších oblastiach pokrytia. Zariadenie Acer Connect Vero W6m je poháňané štvorjadrovým MediaTek procesorom A53 s frekvenciou 2 GHz, má 1 GB LPDDR RAM a 4 GB pamäte a je skonštruované tak, aby dokázalo udržať krok s požiadavkami na vysokú šírku pásma.

Tento Wi-Fi 6E router kladie veľký dôraz aj na ochranu a zabezpečenie dát, pretože ako prvý router spĺňa normy kybernetickej bezpečnosti EU EN 303 645 (RED). Spolu s portfóliom routerov Acer zameraných na výkon, vrátane routerov Predator Connect W6 a Predator Connect W6d, vyjadruje pridanie routera Vero Connect W6m záväzok spoločnosti Acer poskytovať inovatívne zariadenia pre pripojenie, ktoré poskytujú kvalitné a bezpečné sieťové pripojenie pre všetky typy užívateľov.

Ekologicky uvedomelý interiér aj exteriér

Pri navrhovaní tohto routera bol braný ohľad na životné prostredie a snaha o znižovanie emisií CO2 sa odráža vo všetkých aspektoch zariadení, od šasi až po energeticky úsporné funkcie. Vo svojich obaloch taktiež využíva 100% recyklovateľný papier.

Minimalistický a kompaktný estetický router Acer Connect Vero W6m je vyrobený z 30% z PCR plastu a je lakovaný v šedej farbe dlažobných kociek, aby mohol splynúť s akoukoľvek kancelárskou alebo domácou zostavou. Špeciálna funkcia úsporného režimu optimalizuje spotrebu energie routera spolu s ďalšími pripojenými zariadeniami tým, že riadi dobu jeho spánku, keď nie je využívaný a účinne reguluje frekvenčné rozloženie dát.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk