Cestovné poriadky v mobile s novými funkciami

Cestovné poriadky v mobile s novými funkciami

 

Mnohí určite pravidelne cestujete vlakom, autobusom alebo MHD. Existuje aplikácia, ktorá všetky tieto cestovné poriadky obsahuje.

Za touto aplikáciou stojí spoločnosť CHAPS, ktorá už dávnejšie priniesla v susednej Českej republike aplikáciu IDOS určenú na vyhľadávanie dopravných spojení. „Naši slovenskí priatelia a obchodní partneri nám už dlhší čas hovorili, že by chceli mať na Slovensku niečo podobné, ako je IDOS v Čechách. Urobili sme si rýchly prieskum a obrovský dopyt po takomto komplexnom riešení nás naozaj prekvapil, tak sme slovenskú verziu naprogramovali,“ hovorí Tomáš Chlebničan, konateľ spoločnosti CHAPS.

Táto užitočná aplikácia je oficiálnou mobilnou verziou stránky CP.sk a využíva vždy aktuálne cestovné poriadky vrátane informácií o prípadných meškaniach alebo výlukách. Cestujúcim ponúka základné funkcie, ako sú vyhľadávanie vlakových, autobusových a MHD spojov a ich prípadných kombinácií, zobrazenie odchodov a príchodov z/do vybranej zástavky a ďalšie možnosti filtrovania.

Okrem tohto všetkého je k dispozícií aj kúpa lístka, aplikácia tiež neobsahuje reklamy a používateľský komfort ešte zvyšuje offline história šiestich posledných položiek hľadania, možnosť uloženia až šiestich obľúbených spojení či sledovanie až šiestich rôznych spojení v notifikačnej lište.  

Aktuálna verzia je dostupná pre zariadenia s Androidom a v krátkom čase sa dočkajú aj používatelia iOS.

Zdroj: Tlačová správa

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk