Už aj Android bude mať svoje predplatné! Prichádza Google Play Pass

Už aj Android bude mať svoje predplatné! Prichádza Google Play Pass

 

Zatiaľ sa však bude testovať iba v USA.

Tesne po tom, ako svoje predplatné pre smartfónové hry predstavila spoločnosť Apple (viac v článku nižšie) predstavila svoju verziu podobného predplatného aj spoločnosť Google. Tá ho nazýva Google Play Pass a za 4,99$ mesačne vám dá prístup k viac ako 350 hrám a aplikáciám, pri ktorých spoločnosť garantuje, že budú bez mikrotransakcií a reklám. Taktiež si službu budete môcť vyskúšať na 10 zdarma a po celosvetovom vydaní plánuje ponuku na prvý rok predplatného za 1,99$ mesačne.

Služba je momentálne v testovaní v USA, no Google čoskoro plánuje jej rozšírenie do celého sveta, vrátane Slovenska.

Oproti Apple Arcade však Google Play Pass ponúka niekoľko zásadných rozdielov. Všetky hry v Apple Arcade sú totiž exkluzívne pre tamojšiu platformu a ich vydanie na iné platformy nie je plánované. Namiesto toho Google Play Pass iba ponúka namiesto kúpy už existujúcich aplikácií a hier možnosť prístupu cez predplatné. Google Play Pass taktiež oproti Apple Arcade ponúka aj aplikácie.

V úvodnom zozname podporovaných hier nájdete napríklad Stardew Valley, Monument Valley, Limbo, Risk, Star Wars: KOTOR, Mini Metro, Old Man’s Journey alebo Eloh. Viac o tejto službe si môžete prečítať na oficiálnej stránke.

Zdroj: Google

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk