GOG spúšťa masívne zľavy 2014 DRM-FREE BIG WINTER SALE!

 

Odkedy PC hraniu začala vládnuť digitálna distribúcia v podobe GOG či Steamu, mesiac december získal o jedno porekadlo najviac. Vraví sa totiž, že v čas vianočný, v čas radostný, harddisky praskajú od hojnosti. Ako to už tradične býva, masívne zimné výpredaje začala distribúcia GOG, ktorá sa od svojich starších čias, kedy vydávala hlavne porty starých klasík na moderné systémy, vypracovala na jedného z najpoprednejších podporovateľov indie scény.

2014 DRM-FREE BIG WINTER FALL SALE ponúka na svojich skladoch vyše 750 hier zlacnených až do výšky 90%, medzi ktorými môžete nájsť ako jednotlivé tituly, tak špeciálne bundle žánrovo príbuzných hier, ktorých celková suma je rádovo nižšia, než keby ste si tie hry kupovali osobitne. Vyprázdňovať svoje peňaženky môžete od dnes až do 15. decembra 2014.

Keďže je zlacnené tak veľké množstvo hier, bolo by naozaj v nadľuských silách ich vymenovať všetky. Preto sa vaša najobľúbenejšia redakcia podujala vybrať z ponuky tie najlepšie zľavy najlepších hier, ktoré by ste vo svojom živote mali rozhodne aspoň raz dohrať. Navyše spoločnosť rozdáva Age of Wonders úplne zadarmo, tak ak hru chcete, radšej sa poponáhľajte, pretože počet hier je obmedzený (v čase písania článku je dostupných 196 761 kusov). A teraz už ten spomínaný výber. Veselé nakupovanie!

- bundle The Witcher Tag Team (The Witcher Enhanced Edition + The Witcher 2: Assassins of Kings) za 3,58€
- bundle The Ultimate D&D Collection (10 klasických D&D RPG hier) za 16,90€
- S.T.A.L.K.E.R. Zone (S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl + Clear Sky + Call of Pripyat) za 9,97€
- Blackguards Special Edition za 6,69€
- I Have No Mouth And I Must Scream za 0,99€
- Divinity II Director's Cut za 3,19€
- The Temple of Elemental Evil za 1,89€
- Sid Meier's Alpha Centauri Planetary Pack za 2,39€
- Jagged Alliance za 2,39€
- Deus Ex GOTY Edition za 3,99€

Zdroj:  GOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk