Súťaž o produkty a predmety od spoločnosti MSI vol.2

Súťaž o produkty a predmety od spoločnosti MSI vol.2

 

To, že MSI prináša kvalitné produkty, či už grafické karty, alebo matičné dosky už hádam netreba opakovať. My však spolu s touto spoločnosťou pre vás prinášame druhú časť súťaže, v ktorej si môžete zasúťažiť o 4 pekné darčeky.

Sme veľmi radi, že sme pre vás získali tieto predmety a hlavne darčeky, ktoré majú veľakrát nevyčísliteľnú hodnotu pre fanúšikov a hráčov. Minule sme vyžrebovali 3 súťažiacich, ktorí vyhrali pekné ceny.

Dnes hráme o zakrúžkované predmety, t.j. kľúčenku s podložkou, myšku DS200 a asi najzaujímavejšiu výhru, a tou je dráčik. Vyhrať ich môžete veľmi jednoducho. Stačí len do komentárov pod príspevkom napísať odpoveď na otázku, ktorú som položil v priloženom videu.

Súťaž trvá do utorka, t.j. 27.10.2015 do 20:00 hod. Výhercovia budú následne vyžrebovaní a uverejnení v tomto súťažnom článku. Výhercovia budú traja. Prvý získa myšku DS200, druhý výherca zasa dráčika a tretí kľúčenku s kvalitnou podložkou pod myš.

Veľa šťastia želá Zdeno Moudrý, alias Hiro.

Komentovať môžete veľmi jednoducho. Ako registrovaný používateľ Disqus, Facebooku, Google+, Twitteru, alebo aj ako hosť zadaním Vášho mena a e-mailu bez nutnosti prihlásenia. Keďže sa do súťaže môžu zapojiť aj anonymní používatelia, nevieme vás kontaktovať ináč ako tu, cez výherný zoznam. Výhercovia sa samozrejme musia ozvať, aby sme vedeli kam doručiť výhry.

 

 

Myšku DS200 vyhráva majiteľ tohto komentu:

 

Dráčika vyhráva majiteľ tohto komentu:

 

Kľúčenku a podložku pod myš vyhráva majiteľ tohto komentu:

 

Poprosíme o zaslanie adresy na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk