SteelSeries pripravilo profesionálne tréningové zázemie hernému tímu Winterfox

SteelSeries pripravilo profesionálne tréningové zázemie hernému tímu Winterfox

 

Spoločnosť SteelSeries nadviazala úzku spoluprácu s profesionálnym Counter-Strike: Global Offensive tímom Winterfox. Ten získal nové tréningové zázemie priamo vo firemnom ústredí v Chicagu, kde sa bude v privátnych, špecificky prispôsobených priestoroch venovať ako intenzívnemu tréningu, tak kooperácii pri vývoji herných produktov.

"Náš hlavný produkt a hodnota značky sa formovali v podobe kombinácie originálnej firemnej DNA a mnohých rokov, kedy sme vychádzali v ústrety požiadavkám odvetvia," hovorí Travis Hzel, svetový riaditeľ sponzoringu SteelSeries, a dodáva: "Projekt, ktorý sme pripravili s tímom Winterfox, cieli na veci, ktoré posunú vpred eSports ako celok a zároveň ukážu, ako sponzori ako SteelSeries dokážu spolupracovať so zákazníkmi na vývoji nových produktov a zároveň vytvárať viac osobných väzieb na zástupcu elektronických športov."

"SteelSeries je presne ten typ spoločnosti, u ktorej si viete predstaviť úzku spoluprácu s odvetvím eSports. Nezostáva len pri rečiach, ale produkty pre hráčov skutočne vytvára," hovorí Brian Cordry, CEO tímu Winterfox.

"SteelSeries nám dala k dispozícii všetko, čo si môže profesionálny tím priať. Počnúc stabilným partnerstvom a končiac tréningovým zázemím svetovej úrovne. Ide o odvážnu myšlienku a napriek určitým počiatočným ťažkostiam spojených so vznikom úplne nového typu partnerstva sme jej ako tím úplne oddaní, " dopĺňa Alex" lex "Deil, kapitán tímu Winterfox.

Súpiska tímu CS: GO Winterfox:

  • Alex ‘LeX’ Deily
  • Todd ‘anger’ Williams
  • David ‘Xp3’ Garrido
  • Kyle ‘flowsicK’ Mendez
  • Derek ‘desi’ Branchen
Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk