Ninjas in Pyjamas nám pre nový rok predstavuje novú zostavu

Ninjas in Pyjamas nám pre nový rok predstavuje novú zostavu

 

Známa švédska pätica sa po mnohých problémoch rozhodla tretíkrát od odchodu Robina "Fifflarena" Johanssona meniť svoju zostavu. Novým prírastkom bude Jacob "pyth" Mourujärvi.

Stále druhí. Aj takto by sme mohli nazvať nedávnu etapu v kariére Ninjas in Pyjamas, ktorá organizáciu nútila urobiť zmenu a doviesť tak legendárny tím opäť k víťazstvám. Prvou zmenou bol odchod Robina "Fifflarena" Johanssona a následný príchod Mikaila "Maikelele" Billa, ktorý vo formácii ostal len 3 mesiace. Druhou zmenou bol príchod Aleksiho 'allu' Jalli, ktorý opustil tím 3DMAX a k Nip sa pripojil 11 dní po odchode Maikeleleho.

No druhé miesta ich opäť neminuli ani na ESL One Katowice 2015, Gfinity Spring Masters 2015, SLTV StarSeries XII a mnohých ďalších. Čas, keď pochopili že je nutné urobiť zmenu, prišiel až zrejme na Fragbite Masters Season 5, kde skončili opäť druhí aj napriek veľkému náskoku pred Fnaticom. Allu o pár dni na to vyhlásil, že v roku 2016 súčasťou Ninjas in Pyjamas nebude. Isté nebolo ani miesto ostatných hráčov, ktorými sú F0rest, Get_Right, Friberg či Xizt.

No v konečnom dôsledku, legendárna štvorica zostane pokope a ich novým prírastkom bude mladý švédsky hráč Jacob "pyth" Mourujärvi. Uvidíme ako to Nindžom pôjde ďalej v roku 2016.

Zdroj: hltv

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk