Rebellion oznámil Sniper Elite 4 odohrávajúci sa v Taliansku

Rebellion oznámil Sniper Elite 4 odohrávajúci sa v Taliansku

 

Po dvoch Berlínoch a Afrike nás autori v ďalšom pokračovaní tejto série zavedú do slnečného Talianska.

Séria Sniper Elite začala už v roku 2005 dielom, ktorý slávil veľký úspech. Odohrával sa v záverečných dňoch druhej svetovej vojny v Berlíne. Ďalší príbeh pokračoval o 7 rokov neskôr v tom istom prostredí a aj čase, ale s iným príbehom. Nakoniec o dva roky neskôr k nám prišiel diel odohrávajúci sa v tropickej Afrike, pri ktorom bol vylepšený KillCam systém, ale už nedosiahol také hodnotenia ako predchádzajúce dva diely.

Dnes nám však spoločnosť Rebellion oznámila už štvrtý diel tejto populárnej série, ktorý sa bude odohrávať, ako bolo už spomínané, v slnečnom Taliansku. Hlavný príbeh bude zasadený do roku 1943, keď sa odstreľovač Karl Fairburne pripojí do boja proti fašizmu s miestným odbojom. Ide do boja s veľkým poslaním. Ak by zlyhal, nebola by žiadna Operácia Overlord (Deň-D) a následné víťazstvo spojencov nad Osou. Aspoň tak znie kampaň autorov na túto hru.

 

Autori sa vyjadrili, že pôjde o prvý diel, pri ktorom nebude limitovaný výkon konzolami minulej generácie. Preto by mala Sniper Elite 4 fungovať v rozlíšení 1080p hlavne na Playstation 4 a Xbox One.

V novom diele sa máme údajne tešiť na tradičné stredomorské pobrežné mestečká, lesy, hory či pevnosti nacistov, a to všetko v atmosfére, ktorú Taliansko počas tých rokov malo. Rebellion taktiež spomenuli, že by mali byť niektoré mapy mnohonásobne väčšie, ako v Sniper Elite 3.

Sniper Elite 4 bude nadväzovať na predchádzajúci diel a prinesie základnú kampaň, co-op a rôzne kompetitívne multiplayerové herné režimy. Hlavne by mal vyjsť už tento rok!

Zdroj: VideoGamer, Pcgamer, Techaeris

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk