Získajte samolepku maskota Gamesite.sk exkluzívne v eshope GameExpres.sk

Získajte samolepku maskota Gamesite.sk exkluzívne v eshope GameExpres.sk

Už od minulého roka máte možnosť získať samolepky s našim maskotom na rôznych akciách a pri rôznych príležitostiach.

Prvýkrát ste ich mohli zadarmo získať na minuloročnom evente YGAMES v októbri, druhou možnosťou bolo tohtoročné košické IT EXPO v marci. Ďalšou príležitosťou bude opäť Bratislava so svojim YGAMES, a to už 16-17.4.2016 pri našom stánku.

Samolepky s logom maskota portálu Gamesite.sk môžete zadarmo získať pri objednávke v GameExpres.sk.

Samozrejme, nie každý má možnosť prísť osobne pre túto samolepku a preto prinášame možnosť exkluzívne v spolupráci s eshopom GameExpres.sk. Ak nakupujete hry alebo herné príslušenstvo, máte možnosť ku každej objednávke od 1.4.2016 získať zadarmo túto samolepku. Či pôjde o objednávku za 10 alebo za 60 eur, v balíčku sa vám ocitne maskot nášho webu, ktorý vám bude pripomínať, že ste nakúpili v kvalitnom eshope a ste fanúšikom herného webu, ktorému na svojich fanúšikoch záleží.

Ide o kvalitnú samolepiacu vodeodolnú fóliu (nie papier), s ktorou si môžete ozdobiť svoj počítač, konzolu, tablet, notebook, zošit, kufrík, záchod, motorku či auto. Nikde nezostane bez povšimnutia.

Budeme však radi, ak sa nám Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kam ste si svoju samolepku nalepili. Stačí jednoduché foto, aby ste aj vy na oplátku potešili naše oko a srdce.

Samolepky s logom maskota portálu Gamesite.sk si môžete zakúpiť aj v GS Shope.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk