UPOZORNENIE: Dajte si pozor, aby vás Overwatch úplne nepohltil

UPOZORNENIE: Dajte si pozor, aby vás Overwatch úplne nepohltil

 

Presne tak ako sa to stalo mladému, 23-ročnému mladíkovi z LA, ktorý bol zadržaný políciou, lebo si o sebe myslel, že je Hanzo z titulu Overwatch.

Všetci veľmi dobre vieme, že za "veľkou mlákou" sa dejú naozaj pozoruhodné veci. O jednu z nich sa postaral aj mladý Američan Thomas Hamond, ktorý bol zadržaný políciou v centre Los Angeles pred pár dňami. Thomas totiž behal po strechách niekoľkých obchodov a so sebou mal luk a šípy. Aby toho nebolo náhodou málo, po príchode hliadok začal opakovane kričať “Ryuu ga waga teki wo kurau!”. Keď sa s ním strážnici snažili nadviazať rozhovor, odpovedal iba vetou "I´am ready to unleash the dragon", teda " som pripravený vypustiť draka", a následne vystrelil šípy do vzduchu.

Ak by ste si náhodou stále mysleli, že trápnejšie to už nemohlo byť, vyvedieme vás z omylu. Thomas totiž používal hračkársky luk a šípy a jeho outfit tvoril alobal omotaný okolo nôh. Akú dohrávku malo celé toto divadlo, už bohužiaľ netušíme. Z neoficiálnych zdrojov však prišla informácia, že Thomas podal na strážnikov žalobu, za poškodenie majetku. Podľa jeho slov, mu strážnici "odtrhli jeho kybernetické nohy". 

Zdroj: tentonhammer.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk