Tešíte sa na Harry Potter GO? Nemali by ste sa

Tešíte sa na Harry Potter GO? Nemali by ste sa

 

Navzdory informáciám sa v súčasnosti nič také nepripravuje.

Pokémon GO je fenoménom dnešnej doby, možno až takým, akým bol pred rokmi Minecraft. Z dôvodu veľkého úspechu sa dalo a stále dá predpokladať, že sa na trhu objavia ďalšie podobné hry od iných tvorcov, aby si aj oni uchmatli ale aspoň kúsok koláča, pokiaľ je to ešte možné. Pred dňom, dvoma internetom preletela informácia, že tvorcovia Pokémon GO, a teda štúdio Niantic, získali práva na značku Harry Potter a pripravujú Harry Potter GO. Skvelé, že? Nuž, bolo by, ak by to bola pravda.

Informáciu priniesol web JTHX News, ktorý na svojich stránkach uviedol citáciu od jedného z programátorov hovoriacu v rozhovore pre IGN o veľkom dopyte zo strany hráčov, následných prípravách spomínanej hry a jej veľkých ambíciách v podobe systému questov, interaktívnych "eventoch" a podobne. Jeden by povedal, že to znie príliš dobre, aby to bola skutočnosť, a mal by pravdu. JTHX nie je nič iné, len na nepravdivé správy sa špecializujúci web v snahe prilákať na svoje reklamami prepchaté stránky čo najväčšie množstvo ľudí.

Web Gizimodo vypátral, že celá citácia je vymyslená a programátor webu IGN rozhovor nikdy neposkytol. Na druhej strane, všetko zlé je na niečo dobré. Kompetentní si určite všimli veľké pozitívne ohlasy na Harry Potter GO, a tie môžu ako predstavu-zisku-vyvolávajúce zvončeky zazvoniť na tých správnych miestach a dopomôcť k vývoju skutočnej hry Harry Potter GO niekedy v budúcnosti. Nateraz s tým len teda nerátajte.

Zdroj: Telegraph

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk