Nestihli ste inovovať na Windows 10? Nezúfajte, stále sa to dá. Bezplatne.

Nestihli ste inovovať na Windows 10? Nezúfajte, stále sa to dá. Bezplatne.

 

Ak ste akciu bezplatnej inovácie na Windows 10 prešvihli alebo ste si to s ňou rozmysleli až po jej skončení, Microsoft Vám dáva ešte jednu šancu.

Spoločnosť Microsoft pri vydaní ich najnovšieho operačného systému Windows 10 spustila ponuku na bezplatnú inováciu zo starších verzií Windows, konkrétne Windows 7 a Windows 8.1. Viacero používateľov týchto operačných systémov túto ponuku využilo a bezplatne inovovalo na Windows 10. Táto ponuka však už skončila 29. júla 2016, presne rok po jeho vydaní. K prvému výročiu tohto operačného systému vydal Microsoft veľký Anniversary update, ktorý zlepšuje takmer každý ašpekt Windowsu 10, okrem iného zlepšuje a rozširuje aj zjednodušenie ovládania.

Aj keď je odvtedy Windows 10 už oficiálne spoplatnený, stále existuje spôsob ako bezplatne inovovať. Stačí využívať spomínané nástroje na zjednodušenie ovládania. Áno, stačí Microsoftu odprisahať, že tieto nástroje používate a bezplatná inovácia na Windows 10 je Vaša. Táto ponuka je zameraná najmä na hendikepovaných a inak chorých používateľov, no využiť ju môže ktokoľvek, pretože nie je potrebné žiadnu chorobu dokazovať.

Ponuka nie je časovo obmedzená, no ak by malo prísť k jej ukončeniu, bude Microsoft včas o tejto skutočnosti informovať.

Zdroj: Microsoft, cdr.cz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk