Pracuje sa na novom Dragon Age

Pracuje sa na novom Dragon Age

 

Malo by to byť tajomstvo, ale nie je.

Táto správa nie je zatiaľ potvrdená, ale ak sledujete Bioware viete, že začali naberať nových ľudí. Medzi nimi aj spisovateľa Alexisa Kennedyho (Fallen London, Sunless Sea), ktorý nijak neskrýval, že vstúpil do projektu spolu s Mikom Laidlawom a Patrickom Weekesom.

Každý, kto pozná development tím Dragon Age vie, že ide o dve veľké mená spojené s touto sériou. Mike Laidlaw bol hlavný dizajnér pre Dragon Age: Origins a Dragon Age II a v Inquisition plnil úlohu kratívneho riaditeľa. Patrick Weekes je veterán v písaní pre Bioware. Začal v Mass Effecte, kde napísal okrem iného Jack, Tali, Mirandu, Kasumi a Mordina. Okrem toho môže za naše slzy tým, že napísal príbeh pre misie na Rannochu a Tuchanke. V Dragon Age: Inquisition napísal Iron Bulla, Krema, Colea a questy Here Lies The Abyss a neskôr sa stal hlavným "príbehárom", writerom, pre celú Dragon Age sériu. Trespasser DLC je jeho práca. Okrem toho napísal novelu Dragon Age: Masked Empire (Císařství masek, v českom preklade). Ak vám smiem odporučiť vtipnú ale veľmi inteligentnú fantasy, jeho séria Rogues of the Republic je úžasná.

Alexis Kennedy predtým spolupracoval s Bioware na Dragon Age: The Last Court, online free-to-play hre, ktorá fanúšikom mala krátiť čas pri čakaní na Inquisition. Momentálne je asi v polovici svojej spisovateľskej práce pre novú Dragon Age. Hra má teda ešte veľmi ďaleko do vydania. Kennedy je veľkým fanúšikom DLC Trespasser a myslí si, že Bioware často dostáva viac "hejtu" ako si zaslúži. On sám sa veľmi nezaoberá reakciami ľudí a snaží sa odviesť vždy prácu s čistým svedomím. Okrem toho sa vyjadril, že zmenšenie štúdia v Montreale, ktoré pracovalo na Mass Effect: Andromede, môže mať na svedomí práca na novom Dragon Age.

Ak vám svet Dragon Age chýba, neprehliadnite novú mini sériu komiksov Knight Errant. Prvý diel vyšiel pred pár dňami .

Tuto je trailer na hru Sunless Sea, ktorá bola ocenená viacerými cenami za jej príbeh:

 

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk