ADATA uvádza OTG flash disky UC360 a UC370

ADATA uvádza OTG flash disky UC360 a UC370

 

Vďaka protokolu „on the go“ (OTG) umožňujú obidva disky rýchle pripojenie v podstate ku všetkým typom zariadení s USB konektorom bez potreby inštalácie dodatočných ovládačov. Obidva disky sú takpovediac 2-v-1, pretože UC360 obsahuje konektory USB-A a micro USB, zatiaľ čo UC370 kombinuje v jednom tele USB-A a USB-C. 

UC360: kompaktné úložisko pre každého

UC360 dokázalo do svojho ultra kompaktného tela vtesnať USB-A- aj micro USB konektor. Má pohodlné pútko na zavesenie na zväzok kľúčov, batoh, opasok alebo kamkoľvek inde. Vďaka tomu sa len ťažko stratí. Navyše váži len 3,8 g a vo svojej super ľahkej kategórii redefinuje univerzálnu konektivitu s rýchlosťou až 5 Gb/s.

UC370: do rovnice OTG pridáva USB-C

Na základe rýchlo rastúcej popularity univerzálne otáčateľného konektoru USB-C vytvorila ADATA OTG disk UC370. Na jednom konci má všadeprítomný USB-A konektor, zatiaľ čo na druhej sa objavuje USB-C. Disk, ktorý sa nachádza medzi nimi, tak môžu zákazníci pripojiť k záplave zariadení, od tých tradičných až po celkom nové. UC370 podporuje rýchlosti až 10 Gb/s a váži iba 3,7 g. Je tiež vybavený integrovaným pútkom, ktoré zjednoduší prenášanie a ukladanie, a má štýlovú krytku pre USB-C konektor.

Kovová elegancia doplnená odolnou konštrukciou

Aj keď sú obidva disky veľmi kompaktné a ľahké, ako UC360, tak aj UC370 sú vyrábané s použitím technológie chip-on-board, ktorá je známa tiež pod označením COB. Sú preto veľmi odolné a dobre chránené proti nárazom, pádom, prachu a tekutinám. Obidva tiež majú vo svojich krytoch miesto plastu kov, čo ich odolnosť len zvyšuje, a to pri zachovaní štíhleho a štýlového dizajnu.

Zdroj: Adata

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk