Zariadenia Xiaomi už za necelých 10 Eur počas čínskeho zľavového ošiaľu

Zariadenia Xiaomi už za necelých 10 Eur počas čínskeho zľavového ošiaľu

 

S 11. novembrom si väčšina slovákov spája Martina, ktorý prichádza na povestnom bielom koni. V tomto roku sa 11. november nesie v znamení veľkých zliav na GearBest.com.

Zľavnené produkty sú z rôznych segmentov a výška zliav dosahuje hranicu až 65%. Medzi našich favoritov patrí bezdrôtový reproduktor Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker. Ako už samotný názov napovedá, k zariadeniam sa pripája pomocou technológie Bluetooth 4.2, ktorá zaručuje maximálny dosah 10 metrov. Ak sa pri bezdrôtovom prenose bojíte o kvalitu zvuku, v zadnej stene sa nachádza aj 3,5mm jack, ktorý slúži ako AUX. Vďaka zabudovanému mikrofónu je možné pomocou reproduktoru taktiež odpovedať na hovory. Batéria s kapacitou 1200mAh poskytuje 10 hodín prehrávania hudby. Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker je počas zľavového festivalu od 11.11 dostupný v obmedzenom množstve za 9,54 Eur.

Výsadou tabletov činskych výrobcov je možnosť dual-bootu operačných systémov Windows a Android. Túto funkciu ponúka aj tablet Teclast X80 Pro Tablet PC. Tablety tohto výrobcug sme v redakcii už viackrát recenzovali a s kvalitou sme boli vzhľadom na cenu spokojní. Model X80 je poháňaný procesorom Intel Atom X5 Z8350, ktorý je doplnený 2GB operačnej pamäte. Ako sme už spomínali, v zariadení sa nachádzajú predinštalované systémy Windows a Android vo verziách 10 resp. 5.1 Lollipop. Interné úložisko s kapacitou 32GB nepatrí medzi tie najväčšie, každopádne sa dá rozšíriť až 128GB pamäťovou kartou. Teclast X80 Pro Tablet PC je počas akcie možné zakúpiť za 63,66 Eur.

Posledným odporúčaným zariadením potešime predovšetkým ostražitých používateľov, ktorí majú radi veci pod kontrolou. Tú zaisťuje IP kamera Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera. Záznam v rozlíšení FullHD (1920x1080px) pri 15 snímkoch za sekundu dokáže ukladať na pamäťovú kartu s maximálnou kapacitou 32GB alebo externý pevný disk. Samozrejmosťou je prítomnosť funckie nočného videnia a možnosť sledovať aktuálny prenos pomocou aplikácie pre smartfóny. Dátový prenos je šifrovaný a ku kamere sa vzdialene môže pripojiť len autorizované zariadenie. Tento bezpečnostný prvok pre každú domácnosť môže byť váš za 16,41 Eur.

Ak vás náš výber nezaujal nezúfajte. Ďalšie mraky zľavnených zariadení nájdete na GearBest.com.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk