UPDATE: From Software zverejnilo tajomný teaser Shadows Die Twice na zatiaľ neohlásenú hru

UPDATE: From Software zverejnilo tajomný teaser Shadows Die Twice na zatiaľ neohlásenú hru

Aj keď asi tušíme, o čo pôjde.

UPDATE: Správu upravujeme o dve nové informácie. Prvou je tá, že zajtra sa odhalenia hry nedočkáme, nakoľko na Twitteri sa Jasuhiro Kitao jasne vyjadril, že ďalšie informácie o hre máme čakať až v priebehu najbližších 12 mesiacov.

Druhý update sa týka samotnej hry. Pôvodne sme si mysleli, že môže ísť o pokračovanie Shadow Tower, čo síce samozrejme stále môže, no rovnaká hláška, a teda Shadows Die Twice, sa objavila aj v sérii Tenchu. Tejto hre hraje do karát niekoľko hintov. Na pozadí sa nachádzajú japonské znaky, zaseknuté zariadenie odhaľuje nindžovskú dýku a celé video má taký orientálny nádych. Pôjde teda o novú hru Tenchu?

Aj keď Tenchu začala ako séria dosť kvalitne, každým ďalším dielom sa jej kvality dosť znížili a za tú najhoršiu hru série, Tenchu: Dark Secret, môže dokonca práve From Software. Spoločnosť sa podieľala aj na Tenchu: Shadow Asssassins, čo bol na druhej strane len priemerný prírastok do série.


Pôvodná správa: Shadows Die Twice. Hláška, ktorá fanúšikom starších hier od From Software musela hneď zarezonovať v ušiach. Táto veta sa totiž objavila v sérii Shadow Tower, sérii, z ktorej si brala húfne inšpiráciu ako Demon's Souls, tak i Dark Souls. Čaká nás teda skutočne znovuzrodenie hardcore klasiky z PSOne?

Bližšie informácie bohužiaľ nemáme, nakoľko From Software zverejnil len tento krátky teaser bez nejakých bližších informácií. PlayStation Experience 2017 je tu už zajtra a vsadíme všetky naše korunky na to, že hra bude odhalená práve tam.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk