Všetko pre spoľahlivú zálohu a navyše so zľavami

Všetko pre spoľahlivú zálohu a navyše so zľavami

 

Ruku na srdce, vykonávate pravidelnú zálohu dát, o ktoré by ste neradi prišli? Tipujeme, že väčšina z vás na to zabudne alebo nemá na to potrebný hardvér. Ak riešite druhý menovaný problém, máme pre vás riešenie.

Ak ste nevyhodili váš starý notebook máme pre vás dobrú správu. S pomocou adaptéru Maiwo, môžete jeho interný harddisk jednoducho premeniť na plnohodnotný externý disk, ktorý k ostatným zariadeniam pripojíte pomocou USB 3.0. Dodáva sa spolu s plastovým boxom, do ktorého môžete uložiť 2,5 palcový klasický plotnňový alebo SSD disk. Čipset taktiež chráni disk pred prepätím alebo skratom. Adaptér Maiwo je dostupný za 4,44 Eur na tomto linku.

Nie všetci ale potrebujú zalóhovať celý systém a stačí im ak majú ochránené len dôležité dokumenty a navyše ich môžu mať neustále pri sebe. Túto požiadavku spĺňaju kompaktné USB flash disky. USB disk od Sandisku navyše disponuje okrem klasického USB konektoru aj microUSB konektorom, vďaka ktorému disk ľahko pripojíte k smartfónu, ktorý podporuje OTG (On The Go) technológiu. Flashdisk Sandis USB 3.0 OTG môže byť váš za akciovú cenu 11,52 Eur po kliknutí sem.

Na záver tu máme niečo pre náročných používateľov, ktorý dáta uchovávjú na veľkokapacitných 3,5 palcových harddiskoch a zároveň nechcú investovať do sieťového úložiska. Box Orico dokáže pracovať s piatimi diskami a zároveň podporuje rôzne typy diskového pola RAID. Box je možné používať ihneď po rozbalení, keďže nie je potrebná inštalácia dodatočných ovládačov a prenos dát prebieha pomocou zbernice USB 3.0. Robustné kovové telo zaručuje minimum otrasov. Box Orico je počas zľavy dostupný za 130,75 Eur po kliknutí sem.

Samozrejme toto je len zlomok produktov, ktoré sú v zľave v obchode Gearbest.com. Kompletný zoznam nájdete tu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk