Paradox Interactive premýšľa nad pokračovaním legendárneho RPG Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Paradox Interactive premýšľa nad pokračovaním legendárneho RPG Vampire: The Masquerade - Bloodlines

 

Nevieme ako vy, no my by sme brali všetkými desiatimi.

Nielen vo svete ale i v našich končinách veľmi obľúbené vampírske RPG Vampire: The Masquerade - Bloodlines patrí medzi zlaté kúsky každej knižnice hráča, či už ide o knižnice s hmotnými krabicami alebo online na Steame či GOG.

Legendárna hra, ktorá priniesla veľmi vášnivý a vzrušujúci mix súčasnosti a vampírskej mytológie obohatený no značný kus gotickej metalovej hudby a otvorenej hrateľnosti v štýle Deus Ex, má dodnes mnoho fanatických uctievačov, ktorí by dali čokoľvek za to, aby sa mohli ale aspoň na chvíľu vrátiť do toho temného sveta, kde s nocou ožíva aj nový, desivý svet kvíliacich a po krvi bažiacich beštií. Čo nie je ešte dnes, môže byť už ale zajtra.

Horúcu tému o pokračovaní tohto titulu rozvíril v rozhovore pre PC GamesN Fred Wester, generálny riaditeľ Paradox Interactive. Ten sa nechal počuť, že Bloodlines 2 je pre nich jednoznačnou voľbou. Je tu ale jedno ale, teda pár. Pokračovanie totiž podlieha správnemu momentu a správnemu tímu. Jednoducho z hry musí byť cítiť, že prišla presne vtedy, kedy mala. Každopádne v tíme momentálne rozmýšľajú nad budúcnosťou značky a možnosťami, ktoré by mohla hráčom ponúknuť.

Nie je to síce veľa, no už len takýto náznak nám stačí na to, aby sa v nás rozdúchal plamienok nádeje. Možno, ak navyše uspeje blížiaci sa Vampyr od Dontnod Interactive, možno vtedy sa tvorcom v hlavách rozsvieti povestná žiarovka a ľady na kosť zamrznutej série sa konečne po tých dlhých rokoch ticha začnú roztápať.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines nadchlo hráčov prepracovanou mytológiou sveta a možnosťami pri vývoji postavy

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk