Nové multifunkčné zariadenia Xerox umožňujú zvládať viac pracovných procesov naraz

Nové multifunkčné zariadenia Xerox umožňujú zvládať viac pracovných procesov naraz

 

Zjednodušovať každodenné pracovné procesy dnes potrebujú už aj menšie a stredné firmy. Nová multifunkčná tlačiareň (MFP) Xerox B1022/B1025 ponúka efektívne tlačové riešenia, ktoré zvyšujú produktivitu práce, znižujú náklady a zjednodušujú každodenné pracovné procesy.

Multifunkčná tlačiareň B1022/B1025 od Xeroxu je zariadenie typu všetko v jednom. Cenovo dostupná tlačiareň kombinuje funkcie duplexnej kopírky, tlačiarne, farebného skenera a faxu. Užívateľom umožňuje z hľadiska nákladov tlačiť rýchlo a efektívne a na papier až do veľkosti A3. Multifunkcie zjednodušujú každodennú prácu, napríklad skenovanie do emailu a na USB disk, taktiež umožňujú tlač s možnosťou bezdrôtového pripojenia a tlač priamo z mobilného telefónu. Užívateľské rozhranie s farebnou dotykovou obrazovkou prináša jednoduché ovládanie. Každodenné úlohy spojené s tlačou a skenovaním je možné zvládnuť jednoducho a rýchlo.

Multifunkčné prístroje sú vybavené najmodernejšími bezpečnostnými prvkami. Pre dokumenty s citlivými a dôvernými informáciami je možné využiť funkciu bezpečnostnej tlače, ktorá umožňuje tlač dokumentu až po zadaní hesla. Tlač z mobilných zariadení je možná na platformách Apple AirPrint, Xerox Print Service a Mopria, či s plug-inmi Print Service pre Android.

Zdroj: Xerox, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk