Daedalic Entertainment čoskoro ohlási šesť nových titulov, od klasickej adventúry až po survival MMO

Daedalic Entertainment čoskoro ohlási šesť nových titulov, od klasickej adventúry až po survival MMO

 

Pre Daedalic má byť rok 2019 kľúčovým.

Nemecký vydavateľ a vývojár hier Daedalic Entertainment, ktorý má na svojom konte peknú kolekciu vynikajúcich titulov ako Deponia, Blackguards, Memoria, The Whispered World, či Shadow Tactics: Blades of the Shogun, ohlási v najbližších mesiacoch celkovo šesť nových hier, ktoré zaberú skutočne široký žánrový potenciál.

Od klasickej adventúry, cez ťahové RPG a kooperačnú roguelike až po survival MMO. Veľkolepé plány dokumentujú aj správy, že má ísť o AAA hry, teda hry so značne vysokým rozpočtom. Štúdio sa necháva počuť, že pozorne skúmali model "games-as-a-service" a uvedomili si, že výborne pasuje s časťou z ich nových hier. Môžeme teda čakať, že niektoré z titulov budú podporované ďalším obsahom po vydaní.

Dočkáme sa tretej časti Blackguards? (Na obrázku je Blackguards 2 z roku 2015)

Logicky sa teraz natíska, že sa tvorcovia pokúsia obohatiť ich známe série novými dielmi. Čo sa týka klasických adventúr, tu by sme mohli očakávať novú Deponiu, a pri ťahovom RPG zasa okamžite na jazyk naskakuje Blackguards 3.

Daedalic sú zárukou kvality už dlhé roky a preto je určite vzrušujúce čakať na to, kedy nám tie tituly konečne predstavia.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk