The Division 2 predal iba 20% z toho, koľko predala jednotka

The Division 2 predal iba 20% z toho, koľko predala jednotka

 

Je to dôsledkom menšieho hypu?

Okolo prvého dielu The Division bol veľmi veľký hype a aj keď hra bola solídna (a po niekoľkých patchoch skvelá), zdá sa, že mnoho fanúšikov sa nedalo zlákať na druhý pokus napriek tomu, že už teraz je zrejmé, že dvojka je v oveľa lepšej forme (niečo ako Watch Dogs vs Watch Dogs 2).

Britský predajcovia hier totiž hlásia, že aj keď The Division 2 dosiahol čelo rebríčka predajov, tak predal iba 20% z toho, koľko predala jednotka počas svojho prvého týždňa predaja. V tomto prípade sa však porovnávajú iba fyzické verzie hier, no aj tak asi ťažko predpokladať, že zvyšných 80% hráčov sa presunulo k digitálnym verziám. Prvý diel vyšiel v roku 2016.

Na druhom mieste sa udržal Red Dead Redemption 2, ktorého predaje sa dokonca oproti minulému týždňu zvýšili. Na tretie miesto sa vyšplhalo Grand Theft Auto V a na štvrtom mieste sa umiestnila FIFA 19.

Na piate kleslo The LEGO Movie 2: Videogame a až na šieste spadol víťaz minulotýždňového rebríčka, Devil May Cry 5. Zvyšné poradie v TOP 10 tvoria Mario Kart 8 Deluxe, Far Cry: New Dawn, Super Smash Bros. Ultimate a New Super Mario Bros U Deluxe.

Zdroj: GamesIndustry

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk