Milionár chce zorganizovať reálny Battle Royale zápas s vysokou odmenou pre víťaza

Milionár chce zorganizovať reálny Battle Royale zápas s vysokou odmenou pre víťaza

 

...alebo, čo sa stane, keď už nevieš čo s peniazmi.

Mnohým z nás to pravdepodobne napadlo, no len málo z nás má prostriedky na to, aby tento nápad aj uskutočnili. Každopádne prémiový internetový obchod HushHush.com (miesto, kde bežný ľudia nenakupujú) vydal dnes tlačovú správu v ktorej tvrdí, že pomáha anonymnému milionárovi zorganizovať reálny Battle Royale zápas pre 100 hráčov, kde budú hráči používať airsoftové zbrane a náboje a taktiež „na dotyk citlivé“ brnenie.

Konať sa bude v zime na súkromnom ostrove, kde počas troch dní bude týchto 100 súťažiacich bojovať v tom, kto je najlepší reálny Battle Royale hráč. Víťaz si odnesie 130 tisíc dolárovú odmenu.

Ak sa však necítite na súťaž, môžete sa stať členom realizačného tímu a zarobiť si 1500 libier denne, čo vám vzhľadom na šesťtýždňové trvanie podujatia prinesie 45 tisíc libier. Zaregistrovať sa môžete na stránkach podujatia

Podľa informácií HushHushu ich oslovil tajuplný milionár s ponukou, že od spoločnosti odkúpi súkromný ostrov, pretože je „veľkým fanúšikom žánru“ a chce urobiť podujatie, ktoré bude „zábavné a zároveň aj bezpečné.“ O bezpečnosť by sa mali postarať zdravotníci a súťažiaci budú mať plne hradené náklady na ubytovanie a stravu.

V prípade úspechu tohto podujatia by z neho chceli organizátori spraviť každoročné podujatie.

Zdroj: HushHush

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk