Producentka Star Wars: Galaxy of Heroes očakáva niekoľkotisícové platby ročne, aby mohol byť hráč kompetitívny

Producentka Star Wars: Galaxy of Heroes očakáva niekoľkotisícové platby ročne, aby mohol byť hráč kompetitívny

Is that an out-of-seasson April Fool's joke?

Free to play mechaniky v praxi. Carrie Gouskos, producentka mobilnej bezplatnej hry Star Wars: Galaxy of Heroes, očakáva od nových hráčov hry 4000 až 5000 dolárov ročne minutých na mikrotransakciách, aby mohli súperiť s hráčmi, ktorí hru pravidelne hrávajú už dlhšie. Tieto skutočnosti prezradila vo svojom tweete, respektíve odpovedi na otázku nespokojného hráča, ktorému evidentne robí problém neustále umieranie v hre.

Ten sa jej z frustrácie opýtal, či to, aby mohol držať s ostatnými krok, má na hru minúť 4-5k $ ročne a ona mu odpovedala, že do určitej miery áno, no chce to len od tých, ktorým sa hra páči. Chce, aby na takýchto hráčov tí najlepší z najlepších neustále útočili. Stále a dookola. Iste, je možné, že Carrie svoje vyjadrenie brala ako vtip, no to je, zdá sa, málo pravdepodobné, nakoľko, prečo by vlastne o niečom takom žartovala, a taktiež to, že tá následne svoj tweet zmazala.

Poučenie na záver? Tvorcovia free-to-play vás nechcú zabaviť bezplatnou hrou, tou bezplatnou hrou vás chcú totiť v prvom rade ošklbať. Minimálne v tomto prípade to je až priveľmi evidentné.

Zdroj: reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk