Očakávané DLC Monster Hunter World: Iceborne nám predstavuje nové zbrane

Očakávané DLC Monster Hunter World: Iceborne nám predstavuje nové zbrane

 

A že tých zbraní nebude práve najmenej. Pripravení na lov?

O tom, že vývojári zo spoločnosti Capcom nás v poslednej dobe zásobujú samými kvalitnými hernými titulmi, nie je najmenších pochýb. Tento rok sme sa už dočkali úspešného remaku kultovej hry Resident Evil 2 a pokračovania neľutostnej "hack and slash" rúbačky Devil May Cry 5. To sme ale trochu odbočili.

Začiatkom minulého roka nám Capcom priniesol nemenej kvalitný a úspešný herný titul Monster Hunter World. Milovníci žánru RPG si v tomto titule prišli na svoje, čo sa odzrkadlilo aj na jeho veľmi slušnej predajnosti. Ako už určite viete, tento rok sa dočkáme veľkého, obsahom naplneného DLC, s podtitulom Iceborne.

Na oficiálnom youtube kanáli Capcomu, v posledných dňoch pravidelne pribúdajú nové krátke videá, predstavujúce zbrane, ktoré budú k dispozícii v očakávanej expanzii. Nižšie si môžete pozrieť, napríklad Switch Axe alebo Charge Blade, pričom každá zbraň ponúkne hráčom rôzne možnosti boja a jedinečný prístup k lovu monštier.

Expanzia Monster Hunter World: Iceborne vychádza 6. septembra 2019, na Xbox One a PlayStation 4. Na PC (Steam) sa jej dočkáme v zime, tohto roku. Presný dátum vydania PC verzie však ešte nie je známy.

Recenziu našej redakcie na tento zaujímavý herný počin, si môžete prečítať v článku, ktorý nájdete nižšie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk