Nvidia vydala nové ovládače s príchodom Star Wars Jedi: Fallen Order

Nvidia vydala nové ovládače s príchodom Star Wars Jedi: Fallen Order

 

Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment vychádza 15. novembra a majitelia GPU GeForce na neho môžu byť pripravení už dnes s najnovšími NVIDIA Game Ready ovládačmi. Okrem optimalizácie výkonu pre očakávanú hernú novinku tiež rozširujú zoznam "G-SYNC Compatible" monitorov o tri nové prírastky.

Nové ovládače ocenia tiež majitelia VR headsetov. Budú totiž plne pripravení na titul Stormland od Insomniac Games. Je veľmi dôležité, aby hry už v deň svojho vydania boli optimalizované pre čo najlepší výkon a ponúkli kvalitný zážitok z hrania. Zvlášť to potom platí pre VR tituly. Problémy s hrateľnosťou alebo chyby znemožnia hráčom plne sa ponoriť do virtuálneho sveta a skazí to zážitok z VR.

Trojica nových monitorov v programe G-SYNC Compatible

Program G-SYNC Compatible rozširuje ekosystém G-SYNC a prináša do neho konzistenciu. Zároveň má za cieľ vzdelávať zákazníkov o tom, ktoré obrazovky počas hrania poskytujú dostatočne kvalitný zážitok z vrr (variable refresh rate). Nové ovládače rozširujú zoznam o Acer XB273U, Acer XV273U a ASUS VG259Q, čím celkový počet podporovaných modelov navyšujú na takmer 60.

Spoločnosť NVIDIA prostredníctvom programu G-SYNC Compatible spolupracuje s OEM výrobcami, aby zaručila kvalitný zážitok z hrania na monitoroch s podporou protokolu Adaptive-Sync. Tie, ktoré procesom úspešne prejdú, nesú "G-SYNC Compatible" označenie.

Zdroj: Nvidia, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk