Dean Hall po odchode od Čechov ponúka neobmedzené dovolenky a 3900 eur mesačne

Dean Hall po odchode od Čechov ponúka neobmedzené dovolenky a 3900 eur mesačne

 

Ak sa niekedy v budúcnosti budete chcieť presťahovať na Nový Zéland, skúste sa zamestnať v štúdiu Rocketwerkz Deana Halla, tvorcu populárneho DayZ. Majú tam totiž seriózne dobré benefity!

Rocketwerkz síce nepatrí k lídrom na trhu, no to Hallovi nebráni v tom, aby svojich zamestnancov trochu rozmaznával. Podriadeným totiž neponúka len slušnú výplatu (47 000 eur, tzn. 3900 eur mesačne), ale aj obrovský benefit v podobe neobmedzenej dovolenky. Na Slovensku majú zamestnanci bežne 20 dní ročne, u Deana Halla by ste sa však do svojho dovolenkového kalendára pozerať nemuseli. Mesačné voľno? Pff, žiadny problém!


Dean Hall v hre DayZ, ktorej vývoj pred svojím odchodom z Bohemie viedol.

Znie to síce trochu ako utópia, no podľa Halla takýto systém funguje.„Máte 30 ľudí, ktorí pracujú na projekte za 20 či 30 miliónov, takže tá obrovská dôvera tam je už od začiatku,“ citoval protál VG247 Hallovo odôvodnenie. Bývalý člen českej Bohemie (Interactive) sa takto pôvodne vyjadril pre novozélandský portál stuff.co.nz.

Takýto liberálny systém však nie je automaticky k dispozícii pre každého – nováčikovia v štúdiu najprv fungujú v klasickom režime a až neskôr im Dean umožní čerpať najväčší firemný benefit.

Pokiaľ ste o štúdiu Rocketwerkz nikdy nepočuli, osviežime vám pamäť: ide o tím zodpovedný za VR strieľačku Out of Ammo a budovací simulátor Stationeers.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk