Legendárna Facebook hra FarmVille po 11 rokoch končí

Legendárna Facebook hra FarmVille po 11 rokoch končí

 

R.I.P.

FarmVille asi pozná mnoho našich čitateľov a ak nie, tak táto hra niekedy dominovala z hľadiska počtu hráčov na sociálnej sieti Facebook. Lenže všetko dobré sa raz musí skončiť a rok 2020 si vyberie aj obeť v podobe tejto sociálnej hry. Ku kompletnému deaktivovaniu hry príde 31. decembra 2020, čo znamená, že vieme, čo budeme robiť na Silvestra.

„Sme si vedomí, že mnohí hráči boli s nami od začiatku a pomohli nám vybudovať neuveriteľnú celosvetovú komunitu hráčov počas rokov, ktorí si hru užívali rovnako ako my. Za to vám ďakujeme,“ prezradili vývojári.

Dôvodom uzavretia FarmVille je fakt, že spoločnosť Adobe od roku 2021 ukončuje podporu Flash Player a Facebook na to reagoval ukončením podpory hier, ktoré Flash Player používajú. Od roku 2009, kedy sme sa FarmVille prvý krát dočkali si tento titul získal milióny fanúšikov a počas svojej najväčšej slávy ho hralo mesačne viac ako 84 miliónov hráčov.

Ak ste však smutní z odchodu pôvodnej legendy, tak FarmVille 3: Animals je dostupný na iOS a Androide, takže môžete pokračovať v poľnohospodárskej činnosti.

Zdroj: Zynga

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk