Súboj Xbox vs. PlayStation sa preniesol aj do súboja tenisiek Adidas vs. Nike

Súboj Xbox vs. PlayStation sa preniesol aj do súboja tenisiek Adidas vs. Nike

 

Zelená a modrá.

Minulý týždeň predstavilo Sony v spolupráci s basketbalistom Paulom Georgeom a spoločnosťou Nike tenisky, ktoré dostali názov PG 5 PlayStation 5 Colorway a na ich dizajne sa podieľaj aj dizajnér PlayStation 5 konzol Judžin Morisawa, aby ste sa nezmýlili, že ide o tenisky, ktoré budú hrdo na nohách nosiť fanúšikovia značky PlayStation.

George napísal: „Ako mnohí z vás som celý život fanúšikom PlayStation a je mojou cťou predstaviť môj nový kreatívny projekt s mojou obľúbenou značkou: the PG 5 PlayStation 5 colorway.“

Tenisky sú vyvedené v kombinácií bielej, čiernej a modrej.

Vyzerá to však tak, že aj v tomto segmente sa schyľuje k bitke. Web Complex totiž informuje o tom, že v Microsoft plánuje v spolupráci so spoločnosťou Adidas v júni vydať nové tenisky s názvom Forum Tech Boost, ktorá si svoje farby vybrala v Xboxovej kombinácii bielej, čiernej a zelenej.

Podľa Complex by sme sa následne v októbri mali dočkať aj Xbox tenisiek Adidas Forum Mid a v novembri to zas budú Adidas Forum Tech. Microsoft však údajne plánuje s Adidasom spoluprácu aj na rok 2021.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk