Lenovo lídrom ankety NOTEBOOK ROKA

Tretí ročník ankety NOTEBOOK ROKA pozná svojich víťazov, o ktorých rozhodlo 17 776 hlasujúcich. Zariadenia spoločnosti Lenovo sa umiestnili na prvých troch pozíciách v šiestich kategóriách. Jednoznačné víťazstvo IdeaPad Yoga 13 v kategórii Top konvertibilný notebook potvrdilo vedúce postavenie spoločnosti Lenovo na poli konvertibilných zariadení.

Anketa NOTEBOOK ROKA ocenila 40 zariadení v 7 kategóriách. Najvyššie ocenenie v kategórii Top konvertibilný notebook si odniesol prvý viacrežimový ultrabook Lenovo IdeaPad Yoga 13, ktorý ponúka 4 možnosti polohovania. Toto výnimočné zariadenie s revolučnými pántmi, ktoré sa dajú otočiť až o 360°, položilo základy pre Yoga tablet, ktorý nadväzuje na jeho úspech. Za Top ekonomický notebook roka vybrali užívatelia Lenovo G500, s výkonným procesorom a bohatou multimediálnou výbavou.

V kategórii Top profesionálny notebook obsadil druhú priečku ThinkPad T431s, ktorý vďaka dokovacej stanici ponúka komfort All-in-One počítačov. V top 3 najlepších notebookov sa umiestnili aj hráčsky IdeaPad Y510 v kategórii Top multimediálny notebook, ThinkPad X1 Carbon v kategórii Top ultra tenký notebook a ThinkPad T431s ocenili médiá tretím miestom v kategórii Top press notebook.

Výborné umiestnenie zariadení Lenovo potvrdzuje ich kvalitu a spokojnosť užívateľov. Lenovo, ako líder PC+ éry ďalej rozvíja zariadenia, ktoré užívatelia oceňujú najviac. Úspech Ideapadu Yoga 13 je predzvesťou príchodu ďalšej novinky z dieľne spoločnosti Lenovo – Yoga tabletu, ktorý predstaví novú dimenziu v používaní tabletov. Vďaka netradičnému dizajnu je možné držať Yoga tablet len v jednej ruke a druhou na ňom pohodlne pracovať. Tri režimy používania z neho robia ideálneho partnera na prácu aj zábavu.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk