Great Wall W715: Tablet stvorený pre deti

Great Wall W715: Tablet stvorený pre deti

Koniec júna sa blíži, učitelia pomaly uzatvárajú žiakom známky a vy ešte stále nemáte odmenu pre toho vášho? Čo tak tablet?

Tablet Great Wall W715 je ako prvý kontakt mladých s modernou technikou ideálny. Poskytuje dostatočný výkon za danú cenu, zadnú stenu vyhotovenú z protišmykového materiálu, no hlavne nezaťaží vašu peňaženku.

Tablet ponúka špeciálne upravenú verziu systému Android 4.4 KitKat, s rôznymi efektami a väčšími detskými ikonami. Táto verzia síce nepatrí medzi tie najnovšie, no z dlhodobého hľadiska sa jedná o jednu z najstabilnejších.

Srdcom tabletu je čipset Rockchip RK3126, ktorý pozostáva zo štvorjadrového procesoru s taktom 1,33GHz a grafického akcelerátoru Mali-400MP, ktoré dopĺňa 1GB operačnej pamäte. Táto kombinácia zaručuje, že prehliadanie webu alebo sledovanie videí na YouTube bude bezproblémové. To isté môžeme povedať aj o jednoduchých hrách. Odporučiť môžeme tituly ako Cut the Rope, ktorý podporuje logické myslenie, Fruit Ninja, ktorý udržuje reflexy v pohotovosti alebo Subway Surfers, ktorý zas neodpúšťa chvíľkovú stratu koncentrácie.

Videá je samozrejme možné prehrávať aj z internej 8GB pamäte, ktorú je navyše možné rozšíriť pamäťovou kartou typu microSD. Great Wall W715 dokáže bez inštalácie dodatočného softvéru prehrať videá v tých najbežnejších formátoch 3GP, AVI, MP4. Samotné videá sa zobrazujú na 7-palcovom displeji, ktorý disponuje WSVGA rozlíšením (1024 x 600 pixlov). Samozrejmosťou je aj prehrávanie audio súborov AAC, MP3, WMA.

Tablet disponuje aj dvojicou kamier. Tú prednú oceníte pri videohovorch, zatiaľ čo zadnú s 2Mpx snímačom, pri zachytení momentky z vášho života. Kvalitou príliš neoslnia, no ani neurazia. K sieti sa pripojíte pomocou Wi-Fi.

Tablet Great Wall W715 je momentálne dostupný za 68 amerických dolárov, čo je pri aktulánom kurze približne 61Eur. Za túto cenu nedostanete síce dokonalý tablet, no za danú cenu sa vaša ratolesť určite poteší.

Nezabúdajte, že produkt si pri prípadnej kúpe, budete objednávať z Číny. O prípadných poplatkoch a náležitostiach pri objednávaní tovaru zo zahraničia sa dočítate na stránke Ministerstva financií.

Zdroj: Gearbest.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk