• Hlavná stránka
  • PC
  • Rozhodnite o budúcnosti ľudstva v práve vydanom Deus Ex: Mankind Divided
Rozhodnite o budúcnosti ľudstva v práve vydanom Deus Ex: Mankind Divided

Rozhodnite o budúcnosti ľudstva v práve vydanom Deus Ex: Mankind Divided

Od dnes sa môžu hráči zabávať pri Deus Ex: Mankind Divided. Hoci hra nie je prehnane propagovaná v médiach, na svetových weboch sa teší pozitívnym recenziám.

Ide o priame pokračovanie Deus Ex: Human Revolution, ktoré má na konte stovky ocenení a hráči sa opäť ocitnú v roli tajného agenta Adama Jensena. Prepracovaný herný systém postaví hráčov pred mnohé rozhodnutia, ktorými ovplyvnia vývoj hry a aj samotného boja medzi technicky augmentovanými ľuďmi a tými, ktorí stoja proti tomuto pokroku. Samotný Adam bude mať mnoho nových technických hračiek a zbraní, ktoré bude môcť podľa potreby upravovať. Toto pokračovanie bude brať do úvahy záver predošlej hry a hráči sa a v úvode rozhodnú, ktorý konkrétny koniec Human Revolution pre nich bude platiť.

David Anfossi, vedúci štúdia  Eidos-Montréal, ktoré stojí za Deus Ex, je hrdí na to, že so svojim tímom mohli na tejto sérii pracovať vyše 10 rokov. Mankind Divided má fanúšikom ponúknuť vynikajúci herný zážitok, na ktorý celý čas všetci čakali.

Deus Ex: Human Revolution je v našich končinách dostupné vďaka spoločnosti Cenega Czech na PS4, Xbox One a PC a hru si už dnes môžete kúpiť napríklad v Gameexpres.sk, kde ju ponúkaju s limitovaných steelbookom, ktorý by nemal ujsť žiadnemu fanúšikovi.

Zdroj: TS, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk