Cyberpunk 2077 sa nám v najbližšej dobe nepredstaví

 

Ak ste sa tešili na nejaké novinky ohľadom poľského Cyberpunku, vývojári z CD Projekt Red vás sklamú. Podľa informácií, ktoré obdržal Gamespot, je celé štúdio momentálne sústredené na dokončenie tretieho dielu Zaklínača.

"Prvým pravidlom Cyberpunku 2077 je, že o Cyberpunku 2077 nehovoríme," vyjadril sa Michal Platkow-Gilewski, riaditeľ marketingu CD Projektu Red. Dodáva však, že nie je dôvod na obavy, hra je stále vo vývoji a jej čas príde.

Cyberpunk bol ohlásený ešte v októbri 2012 a má ho na starosti oddelený tím vývojárov vnútri CD Projektu Red. To znamená, že odloženie vydania Zaklínača 3 nemalo veľký vplyv na jeho vývoj. Platformy zatiaľ štúdio neoznámilo, no dá sa predpokladať, že vyjde na Xbox One, PS4 a PC. Dátum vydania je taktiež vo hviezdach.

Hra je zasadená do temnej budúcnosti roku 2077, kde sa pokročilá technológia stala záchrancom, ale aj prekliatím ľudstva. Jej námet je odvodený stolovej hry. Rovnako ako Zaklínač sľubuje nelineárny príbeh určený pre dospelé publikum. Zasadená má byť v metropole Night City.

Obsahovať by mala dokonca aj multiplayer, hoci štúdio tvrdí, že hra je 100% RPG a nie multiplayerová strieľačka. Nemalo by to teda nijako ovplyvniť hrateľnosť a spracovanie.

Zdroj:  gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk