PC verzia GTA V: Porovnanie low a high nastavení

 

Používateľ fóra NFOHUMP pod nickom Neon zverejnil porovnanie low a high nastavení PC verzie Grand Theft Auto V. Keďže hra vyjde až 27. januára 2015, je otázne, odkiaľ sa k nej (alebo minimálne k obrázkom) dostal a taktiež, či sú tieto zábery pravé. Neon taktiež ponúka náhľad na grafické nastavenia v hlavnom menu hry.

Používateľ prezrádza, že nebol schopný dosiahnuť konštantných 60 fps na maximálnom nastavení hrajúc na zostave s grafikou NVIDIA GTX 770 Lighting Edition a procesorom i5 3570K. Na spomínanom obrázku grafických nastavení zobrazuje, na akej úrovni detailov musel hrať, aby dosiahol métu 60 fps.

Čo sa týka porovnania medzi nízkymi (prvý obr.) a vysokými nastaveniami (druhý obr.), zaráža fakt, že v oboch prípadoch sú textúry v podstate rovnaké. Hlavný rozdiel tkvie v nasvietení, dohľade, odrazoch a kvalite tieňov. Neon nakoniec prezrádza, že PC verzia bude možno uzamknutá na 60 fps, pretože vyššie číslo nedostal na žiadnom grafickom nastavení. Táto verzia má taktiež znateľné vyhladzovanie hrán a bohužiaľ aj nechválne známe doskakovanie objektov totožné s konzolovými verziami.

Zdroj:  DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk