Nové správy z hry Azulgar: Beyond the Frontiers

 

Malé české vývojárske štúdio Lusorion Creatives sa rozhodlo spustiť facebookové stránky, na ktorých sa dajú nájsť podklady pre hru Azulgar: Beyond the Frontiers. Okrem toho sa blíži vydanie prvej spustiteľnej verzie, ktorá sa bude dať stiahnuť zadarmo. Novinkou je aj spustenie vlastného e-shopu.

Na facebookovú stránku sa dostanete kliknutím na tento odkaz a nájdete tam kresby, maľby a aj vymodelované objekty a modely, ktoré sa vyskytnú v hre. Vývojari určite ocenia akékoľvek pripomienky, ktoré by pomohli zlepšiť hru, takže neváhajte a komentujte. Aj dobré slovo poteší.

Hru si budete už čoskoro môcť vyskúšať, nakoľko dátum vydania spustiteľnej verzie je stanovený na prvý kvartál tohto roku, čo už bude čoskoro. Ak sa podarí, možno to bude skôr než neskôr. Obsah tejto verzie sa bude postupne rozširovať tak, ako sa hra bude vyvíjať. K dispozícii bude na týchto stránkach. Ak by ste sa rozhodli prispieť a podporiť tak tento projekt, môže tak urobiť buď prostredníctvom nedávno spusteného e-shopu, kde si môžete kúpiť okrem trička s motívom hry aj tašku cez rameno.

Nakoľko sa hra nachádza vo veľmi skorom štádiu vývoja, mnohé sa ešte zmení, upraví a pribudne. Takže nič nie je definitívne a takmer všetko je možné. Ak by ste chceli mať aspoň približnú predstavu, čo môžete očakávať od hry Azulgar: Beyond the Frontiers, stačí si prečítať predstavenie hry, ktoré sme Vám priniesli.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk