RENOIR: Noir plošinovka od českého štúdia je v príprave

RENOIR: Noir plošinovka od českého štúdia je v príprave

 

Filmový žáner noir sa ešte v hrách nevyšťavil natoľko, aby sme ním boli prejedení a, odhliadnuc zároveň aj od toho, že nám je jednoducho sympatický, vítame každú novú hru v tejto štylizácii s otvorenou náručou. V prípade hry RENOIR ju máme otvorenú skutočne dokorán, keďže ide o počin našich českých susedov, konkrétne štúdia Soulbound Games, ktoré sídli v Zlíne. Ísť by malo o príbehovú logickú plošinovku pre PC a novú generáciu konzol.

"V koži Jamesa Renoira, bývalého policajta a terajšieho súkromného detektíva , budete vyšetrovať svoj definitívne posledný prípad. Popri spletitej ceste za jeho uzavretím bude James musieť konečne prekonať tieň svojej minulosti a vyrovnať sa s tým, že v meste presiaknutým strachom a korupciou ho už len ťažko čaká nejaká budúcnosť," popisujú autori svoju hru.

Za použitia zmieneného noirového kabátu a špičkovej technológie Unreal Engine 4 chcú hráčom ponúknuť silný atmosférický zážitok, ku ktorému môžete zatiaľ privoňať prostredníctvom krátkeho teaseru.

Hovorí sa ale, že nie je dobré hodnotiť deň pred večerom, pričom to platí aj v tomto prípade. Hra totiž ešte nemá "vydláždenú cestu" k hráčom a ešte len na jar tohto roku sa autori chystajú pustiť do Kickstarter kampane, ktorá bude pre ďalší vývoj hry zásadná. Pre ďalšie informácie neváhajte navštíviť domovské stránky projektu.

Zdroj:  TS, vimeo.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk