Zaujímavosť v Hearthstone: Rekord v dĺžke ťahu zdolaný!

Zaujímavosť v Hearthstone: Rekord v dĺžke ťahu zdolaný!

 

Nový svetový rekord je na svete! Streamerovi s menom Mamytwink sa podarilo naživo predviesť najdlhší ťah v kartovej hre Hearthstone. Ťah trval 1 deň, 21 hodín a 18 minút. Ťah každého hráča je v hre Hearthstone obmädzený na minútu a pol. No pokiaľ animácia karty beží, nezáleží na tom ako dlho, ťah sa nedokončí.

Mamytwink tento aspekt skúmal a prišiel na veľmi zaujímavý spôsob, ako ho využiť. Ruku jedného hráča naplnil deviatimi kópiami karty Arcane Missiles, ktorá nepriateľovi udeľuje 3 poškodenia, potom použil 206 kópií karty Velen's Chosen zvyšujúcej silu kúziel o jedna, a to ovplyvní počet vypálených Arcane Missiles. Nakoniec použil 7 kópií miniona Prophet Velen, ktorý zdvojnásobuje všetkú silu kúziel. Možno sa to nezdá, ale táto kombinácia dokáže vytvoriť ťah na 45 hodín. Nepriateľ použil kartu Ice Block, ktorá mu umožnovala prežiť do konca ťahu.

Mamytwink si všetko dôkladne spočítal a pustil sa do takmer dvojdňového ťahu. Záznam z celého dvojdňového streamu si samozrejme môžete pozrieť na Mamytwink-ovom Twitch kanáli.

Zdroj:  pcgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk