Nový Zaklínač unikol skôr, pozor na spoilery!

Nový Zaklínač unikol skôr, pozor na spoilery!

Aj keď tretí Zaklínač nebude oficiálne publikovaný do 19. mája 2015, mnoho hráčov si lovenie príšer užíva už teraz. Pýtate sa, ako to je možné? Niektoré obchody totiž predpredávajú nového Zaklínača skôr. To znamená, že ak si chcete hru užiť a plnohodnotne sa vžiť do roly Geralta, dávajte si pozor, čo na internete čítate.

Tiež pribúda počet Twitch streamerov, ktorí majú ku hre prístup, a preto Twitch zakazuje do 19. mája 2015 Zaklínača streamovať. Samozrejme, tento zákaz neposlúchli všetci vysielajúci, a tak dostávajú kanály s veľkým počtom divákov za streamovanie Zaklínača bany. Na internete každý deň pribúda množstvo screenshotov a videí s touto tematikou a na populárnych portáloch ako Reddit alebo neoGAF už vznikajú diskusie o spoileroch. CD Projekt Red na situáciu zatiaľ nijako nereaguje.

Pred niekoľkými mesiacmi sme zverejnili článok ohľadom úniku obsahu hry The Order 1886, kde hráč OsirisBlack zverejnil 12 hodín gameplayu pre verejnosť. Mnohým tak znechutil prechádzanie tejto hry a ukrátil ich o skvelé momenty. Čo robí tieto úniky zaujímavejšími je, že sa to celé deje v ére Youtube a Twitch, kde môže byť všetko publikované. Vývojári a vydavatelia sa tejto realite zatiaľ veľmi neprispôsobili a márne sa snažia trestať hráčov, ktorí uniknutý obsah zverejňujú.

Zdroj:  kotaku.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk