Prejdite sa po slnečnom Vice City aj v GTA V

Prejdite sa po slnečnom Vice City aj v GTA V

Už je to viac ako dvanásť rokov od vydania GTA: Vice City. Ako každá časť tejto série, aj táto si získala tisícky fanúšikov, ktorí na mesto z 80. rokov nechcú zabudnúť. Práve preto vzniká mapa tejto metropoly aj pre najnovší diel gangsterskej série.

Mapa by mala byť takmer totožná s originálnou predlohou, a tak sa dočkáme aj budov ako je napríklad vila nášho hlavného hrdinu, ktorú získal od bossa z nepriateľského gangu, vojenskej základne či golfového ihriska. Okrem toho sa po týchto miestach budeme môcť previezť na autách a motorkách, ktoré sú taktiež vytvorené podľa pôvodných modelov. Chýbať nebudú ani lode, vrtulníky a lietadlá. Najdôležitejšie na celom tomto pretvorení mesta je však to, že si konečne budeme môcť zaplávať!

Zaujímavé je určite aj to, že o pretvorenie Vice City do štvrtého dielu GTA série sa šikovní moderi pokúsili až po dvoch rokoch od vydania. Piata časť je pritom v predaji pre PC len dva mesiace a už tu máme akýsi výsledok.

Dátum vydania zatiaľ nebol stanovený, no kým budete čakať, môžete sa pokochať mapou aspoň z dvanásťminútového videa plného záberov priamo z hry.

Zdroj: pcgamer.com

 

3/3 časť kódu hry Just Cause 2 - L6VTE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk