Fanúšikovi sa podarilo predobjednať si pripravovaný Fallout 4 pomocou vrchnáčikov

Fanúšikovi sa podarilo predobjednať si pripravovaný Fallout 4 pomocou vrchnáčikov

 

Tesne po skončení konferencie E3 a v tomto prípade hlavne vystúpenia spoločnosti Bethesda, na ktorom bol bližšie predstavený titul Fallout 4, sa na internete objavili správy, že jeden zapálený fanúšik tejto hernej série sa ako pokus o predobjednanie Fallout 4 rozhodol poslať do Bethesdy svoju zásobu kovových vrchnáčikov z fliaš (ktoré sú vo svete Falloutu uznávaným platidlom). Teraz už vieme, aký má tento príbeh koniec.

Seth, fanúšik Falloutu, ktorý sa vzdal všetkých vrchnáčikov, ktoré sa mu od vydania titulu Fallout 3 podarilo vyzbierať (je ich údajne okolo 2200), sa podľa vyjadrenia Matta Grandstaffa, hlavného riaditeľa komunity pre štúdio Bethesda, dočká svojej odmeny. Grandstaff povedal, že jeho vrchnáčiky budú považovať za dostatočnú platbu, ale ako zdôraznil, iba vďaka tomu, že bol prvým kto o hru takto požiadal.

Cups of caps

V mailovej správe, ktorú Seth od Matta obdržal, bola fotka otvorených krabíc s vrchnáčikmi spolu so sťažnosťou, že Mattova kancelária zrazu smrdí od piva a sľubom, že v novembri od Bethesdy obdrží novú hru. Seth po tejto správe zverejnil na stránke imgur.com menší update, kde napísal "Len by som chcel poďakovať všetkým ľuďom, vďaka ktorým sa mi to podarilo, ako aj všetkým, ktorí sa báli, či náhodou nemám problém s alkoholom (nie, nemám). Niekto na imgur mi dokonca ponúkol kópiu hry, ak by som od Bethesdy nič nedostal."

Twitter odpoveď

Ak nás tento príbeh niečo naučil, tak je to fakt, že zapálený fanúšik je schopný pre svoj objekt záujmu urobiť takmer čokoľvek. Na(ne)šťastie teda už ostatní fanúšikovia nemajú možnosť zadovážiť si hru takýmto spôsobom. Našťastie pre slovenských fanúšikov hlavne preto, že poštovné do Ameriky za ťažký balík s vrchnáčikmi by bolo určite o dosť vyššie ako cena samotnej hry. Dúfame, že Seth obdrží nielen samotný titul, ale zberateľskú verziu Pip Boy a my ostatní ideme čakať do novembra.

Zdroj: pcgamer.com, imgur.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk