• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Česká čierna diera sa chystá pohltiť ďalších hráčov: BLACKHOLE dostáva zaujímavý update
Česká čierna diera sa chystá pohltiť ďalších hráčov: BLACKHOLE dostáva zaujímavý update

Česká čierna diera sa chystá pohltiť ďalších hráčov: BLACKHOLE dostáva zaujímavý update

 

Ak patríte k hráčom, ktorí mali problémy s obtiažnosťou českej 2D plošinovky BLACKHOLE, je tu dobrá správa.

Vývojárske štúdio FiolaSoft sa rozhodlo vyhovieť požiadavkám hráčov a pridalo do hry nielen jednoduchšiu alternatívu Easy Mode, ale aj možnosť znížiť množstvo dialógov alebo zahrať si demo verziu hry zadarmo.

Ak ste ešte hru, vytvorenú našimi českými susedmi, nemali možnosť vyskúšať, máte ju teraz. Demoverzia BLACKHOLE je dostupná k stiahnutiu na steame, alebo na oficiálnom webe hry. Demoverzia ukáže hráčom 5 základných úrovní hry, ktoré by mali predstaviť všetko, čo hra dokáže ponúknuť - napríklad hru s gravitáciou, logické hlavolamy a hopsanie po magnetickej stene. Toto demo by malo presvedčiť tých, ktorí nad kúpou hry váhajú a ukázať im, prečo je toto plošinovka, ktorá by žiadnemu fanúšikovy žánru nemala chýbať.

Miernou úpravou prešla aj hrateľnosť hry a to v dvoch oblastiach. Nie každému hráčovi tejto 2D plošinovky vyhovovalo veľké množstvo textu, ktoré zo seba NPC vypľúvali. Pre takýchto hráčov tu je teraz možnosť "Méně dialogů", ktorá okresá množstvo textu v hre iba na to najdôležitejšie, čo sa týka príbehu. Hráč tak nepríde o pointu hry, ale zábavné a rýchle tempo hrania mu nebudú kaziť hordy textu. Keď sa hráč rozhodne, že má chuť prečítať si toho viac, môže kedykoľvek počas hrania zmeniť nastavenia množstva textu.

Druhá herná úprava je smerovaná pre tých, ktorí pri hraní nehľadajú veľké výzvy, ale iba jednoduchú zábavu. Ide o možnosť zvoliť si Easy Mode. Narozdiel od možnosti "Méně dialogů" je ale táto možnosť permanentá. Ked si hráč vyberie Easy Mode, na aktuálnom profile to už nevie zmeniť. Tento herný mód znemožňuje pridávať svoje herné úspechy na online rebríčky. Za túto cenu ale hráč získa podstatne jednoduchšiu hru. Hra sa bude ukladať po každom prejdení cez štartovný portál, po zomretí hráč nestratí selfburny a levely budú celkovo jednoduchšie na prejdenie.

Hra BLACKHOLE je dostupná na steame a v kamenných obchodoch. Dostupná je aj špeciálna zberateľská edícia hry. Viac info nájdete na oficiálnom webe hry.

Zdroj: Blackhole

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk