Séria Might & Magic Heroes oslavuje 20 rokov a jej tvorca nám všetkým ďakuje

Séria Might & Magic Heroes oslavuje 20 rokov a jej tvorca nám všetkým ďakuje

 

Pamätáte si na prvé Heroes of Might and Magic? Alebo na populárnu trojku, ktorú hral takmer každý PC hráč?

Je to už 20. rokov, odkedy táto herná séria padla po prvýkrat do rúk hráčom. Ubisoft si pri tejto príležitosti pripravil pre fanúšikov zaujímavý bonus k najnovšej hre, ako aj rozhovor s tvorcom série Jonom Van Caneghemom. Might & Magic Heroes VII vyjde 29. septembra a pri príležitosti 20. výročia Ubisoft prinesie hráčom neočakávaný darček. Súčasťou titulu budú rozsiahle modovacie nástroje, ktoré kreatívnym jedincom umožnia vytvoriť vlastné mapy a kampane a zdieľať ich s ostatnými hráčmi.

Prostredníctvom týchto nástrojov sa rozhodol vývojársky tím priniesť hráčom nikdy nevydané mapy z Heroes 4, ktoré sú založené na originálnych nápadoch Terryho Raya (bývalý dizajnér levelov v spoločnosti New World Computing). Dokopy pôjde o osem máp, ktoré budú rozdelené na dve kampane. Prvá sa bude volať Unity, bude obsahovať 5 máp zameraných na frakciu Academy a hráči sa jej dočkajú ešte tento rok. Druhá kampaň nesie názov Every Dog Has His Day a bude obsahovať 3 mapy zamerané na frakciu Stronghold. Hráči si ju budú môcť vychutnať začiatkom roku 2016.

Pri príležitsoti 20. výročia si okrem oznámenia o tomto bonusovom obsahu, ktorý bude dostupný zadarmo, Ubisoft pripravil aj rozhovor s tvorcom série. Van Caneghem v ňom hovorí o tom, ako séria vznikla, čo ho viedlo v vytvoreniu prvej hry, čo má na sérií najradšej a čo si myslí o najnovšom titule. Samozrejme, v závere nezabúda na poďakovanie všetkým hráčom, ktorí majú túto sériu radi a hrajú jej hry.

Zdroj: TS, YouTube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk